Jessica Simpson’o treneris prisiekia, kad šis lengvas treniruotes taps “Ripped”

Harley Pasternak jau daugelį metų buvo Holivudo mokytoja. Jo klientų sąraše yra visi nuo Kim ir Kanye iki Jessica Simpson, Julianne Hough ir Mandy Moore, ir jis yra vienas iš trenerių Keršto kūnas su Khloe Kardashian. Atsižvelgdama į savo įspūdingus (ir gerai apmokamus) klientus, jūs galėtumėte tikėtis, kad jis skatins aukščiausios klasės treniruotes ar nerealu brangus valgio planus. Nuostabu, vienintelis sveikatos patarimų, kuriuos jis duoda visiems, su kuriais jis dirba, nieko nereiškia.

Neseniai įvykusiame “Reebok Speed” įvykyje Pasternakas pasidalijo šia patarimo dalimi: “Eik pasakyk savo klientams, kad jūs eikvoti savo laiką ir išsiaiškinti, ar esate sėdimas likusiu laiku”, – sakė “Na +”. Gerai. Jis toliau paaiškino, kad silpnas gyvenimo būdas dažniausiai yra kaltas dėl blogos sveikatos. “Visų pirma tai susiję su judėjimo stoka. Kadangi mes tampa technologiškai įžvalgūs su kiekviena inovacija, mes judame vis mažiau”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Nebijokite sunkiųjų svorių. Kad jūsų kūnas nuolat keistųsi, treniruotės turi nuolat keistis. Vienas iš paprasčiausių kintamųjų, kuriuos galite keisti savo pratybų programoje, yra pasipriešinimo kiekis, kurį naudojate pratybose. Jums reikia lengvų svorių, sunkiųjų svorių ir vidutinio svorio. Tol, kol turėsite gerą techniką, nesijaudinkite išstumti save. #exercise #freeweights #intensity #bodyreset #harleypasternak #revengebody

Harley Pasternako magistrantūros (@harleypasternak) pasidalijama postė

Norėdami kovoti su tuo, Pasternak rekomenduoja vidutiniam žmogui vaikščioti mažiausiai 12000 žingsnių per dieną, kad būtų geros formos – tai yra dar 2 000 daugiau nei dažnai minimas 10 000 žingsnių tikslas, o laikrodžiai – maždaug 6 myliomis, priklausomai nuo jūsų veiksmų. FYI, J.Simpsas skaičiuoja savo žingsnius žingsniamatis, todėl nereikia įsivaizduoti stebėjimo prietaiso.

Pasterak sako, kad norite šaudyti 14 000 žingsnių. Kiekvieną dieną, maždaug 7 mylių, tikrai truputį planuojate patekti, bet tai neįmanoma. Plius, pažvelk į jį kaip į išsaugotus dujų / metro pinigus ir jūs žudykite du paukščius vienu akmeniu.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Walkin ‘# 12000Steps #SandpaperSmooch #ShowMeYourSteps

Jessica Simpson (@jessicasimpson) bendrai paskelbta įrašyta

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...