Jessie James Decker Just Posted The Most Relatable Breastfeeding Pic

Jessie James Decker, kaip ir per visą savo nėštumą, išlaikė realią padėtį socialinėje žiniasklaidoje nuo gimdymo trečiojo vaiko. Jos bendri saldžios nuotraukos savo vyresniems vaikams pabučiavo savo naująjį jaunesnįjį brolį kartu su ne tokiais idealiais momentais, kaip ir tada, kai ji pučia savo (su draugais temomis!) Gimtadienio tortą žvakes su kūdikiu ant boob.

Vakar devizas paskyrė “Instagram” kitą žindymo laikotarpį. Ji užfiksavo savo saldus nuotrauką ir kūdikį Forrestą: “Ar kūdikiui reikia 23 valandų per dieną?” Kitos šventės mamos greitai skambėjo – Jessica Alba atsakė: “Mano veiksmai”, o Jamie Lynn Spears atsakė: “Taip pat čia … visa diena”. “Sunny Hostin”, “ABC News” inkaras, taip pat sutiko: “Man ir mano sūnus įvyko visą dieną kiekvieną dieną”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Ar įmanoma, kad vaikas norėtų būti 23 valandas per parą? ����

“Jessie James Decker” (“@ jessiejamesdecker”) bendrai paskelbta žinia

Prieš kelias savaites Decker taip pat paskelbė savo kūdikio kūdikio venerą, skatindamas motinas lengviau sekti. “Prisimink, ką mūsų kūnai, kai per 9 mėnesius ir didžiuojamės”, – rašo ji. “Neišskirkite per kūdikio kūną, tiesiog mėgaukitės savo naujagimiu, nes tai yra gražios akimirkos ir atsiminimai, kuriuos branginsite amžinai”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Dėkojame už visus gimtadienio pageidavimus! Niekada negalėjau įsivaizduoti, kad švęskiu savo 30-ąjį gimtadienį su savo naujagimiu, kuris norėjo šventė tą pačią akimirką, mano šeima pažįsta mane per daug ir išmeta manęs “draugams” intymią gimtadienio vakarienę! Taigi, dėkingas už mano šeimą ir draugus, kur gyvenu ir niekada nesielgsiu už tai, kas yra tikras. # 30

“Jessie James Decker” (“@ jessiejamesdecker”) bendrai paskelbta žinia

Pasakoje, mama ir netrukus būsimasis autorius pasidalijo, kad jos trečiasis vaikas buvo pats lengviausias vaikas, tačiau sunkiausias išieškojimas. Nepaisant masinio kavos kiekio, kurią ji geria, ji viską išlaikė teigiamai, pridurdama: “Tai tikrai neįtikėtina, ką gali padaryti kūnas ir aš labai dėkingas!” Tu atrodai puikiai, Jessie!

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Išlaikyti tai tikra! 3 savaites po to ir aš vis tiek labai patinsiu. Trečias buvo sunkiausias atsigavimas, bet aš jaučiuosi stipresnis kiekvieną dieną. Mažasis Forrestas yra toks nuostabus kūdikis ir lengviausias iš 3. Aš atnaujinu jus visus visą mano nėštumą ir kiek mano pilvulys / kūdikis auga kas mėnesį, todėl jaučiuosi kaip aš turėčiau pasidalinti ten, kur esu kūdikis. Tai tikrai neįtikėtina, ką gali padaryti kūnas, ir aš taip dėkingas! Aš žinau, kad sakau tai po kiekvieno kūdikio, bet prisimenu, ką mūsų kūnai tik 9 mėnesius, ir didžiuojamės, nekreipkite dėmesio per kūdikio kūną, tiesiog mėgaukitės savo nauja kūdikiu, nes tai yra gražūs momentai ir atsiminimai, kuriuos branginsite amžinai (aaaand gerkite kavą, kad išgyventumėte miegą ne visą naktį ha!) ❤️

“Jessie James Decker” (“@ jessiejamesdecker”) bendrai paskelbta žinia

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...