Joanna Gaines šventė savo 40-ąjį gimtadienį Magnolijos staliniame šventėje

Joanna Gaines daug švenčia šias dienas. Ji nėščia su savo ir penkto vaiko Chipo vaiku, gerbėjai laukia valandos, kai galėsite valgyti pora naujame restorane, ir jų spinoff šou, “Fixer” viršuje: už dizaino, yra oficialiai ore. Šį savaitgalį Joanna’s šeima ir draugai įsitikino, kad ji turi laiko švęsti dar vieną etapą.

Joanna nustebusi gimtadienio šventė, vyksianti savo 40-osioms gimtadienio garbei, vyko praeitą vakarą ne “Magnolia Table”. Gaines davė gerbėjams žvilgsnį į fete, ir, kaip įprasta, jis atrodė vienodai mažai raktų ir spalvingas. Per stalą ir visą valgomojo kambarį, kur jai prisijungė jos seserys, mama, čipas ir draugai, pakabino dešimtys kreminės spalvos balionų..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai jūsų draugai nustebins jus daugybe balionų, pyragų ir įnirtingo maisto, jūs žengsite į keturiasdešimt metų, padėkoję už tai, kas buvo ir tikimės, kas ateityje. Štai su amžiumi gerėja! �� # thisis40 #magnoliatable

Paskelbta Joanna Stevens Gaines (@joannagaines)

“Kai jūsų draugai nustebins jus daugybe balionų, pyragų ir įnirtingo maisto, o jūs žengsite į keturiasdešimt metų, dėkojame už tai, kas buvo ir tikimės, kas ateityje”, – pavadino “Joanna” nuotraukų rinkinį. “Štai tobulėti su amžiumi!”

Svečiai vakarėliuose galėjo rinktis iš “Magnolia” stalo meniu elementų, tokių kaip “Gaines Brother Burger” (“helloo bekono svogūnų džemas”) ir “Bancecke” pusryčiai, kurie ateina su pasukų blyneliais, kiaušiniais, storo skonio bekonais ir housemade tater tots.

vaizdas
Instagram / @joannagaines

Kiekvienos vietos nustatymas buvo du rožiniai makaronai svečiams namo. Tačiau tai nebuvo vienintelis desertas – Gaines parodė nuotrauką iš trijų nuogų sluoksnių “Fixer Upper”-patvirtinti tortų stovai. Gainės / Stevenso šeima žino, kaip švęsti stiliumi!

vaizdas
Instagram / @joannagaines

Sekite “Delish” Instagram.