José Andréso Niujorko debiutautas bus didžiulis

Nors naujienos apie José Andrés maitinimo salę jau buvo šiek tiek laiko, praeitą savaitę buvo patvirtinta nauja informacija apie savo NYC debiutą, “Grubstreet” pranešimai.

“Mercado Little Spain” bus skirta tik ispanų virtuvės ir ispanų pagamintiems produktams. Kitaip tariant (ir pagal maisto salės svetainę), Andrés (kartu su broliais Adrià) planuoja sukurti “visai dienai skirtą geriausio ispaniško maisto, gėrimų ir kultūros vietą”.

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį: salė atsidarys kitų metų pavasarį, ir tai bus 35 000 (!) Kvadratinių pėdų erdvė su patalpų ir lauko erdvėmis. Sakė milžinišką gražumą, kuris bus įsikūręs miesto “Hudson Yards” pagal “High Line”.

Andrés nebus vienintelis šokoladas virto, kuris turės monstrą. David Chang ir Thomas Keller yra tarp tų, kurie turi restoranus “Hudson Yards”.

Ši sritis yra paruošta jam, vadinasi “Mercado Little Spain” virto “labiausiai ambicingą kūrybą – žaidimą keičiantį ispanišką maitinimą ir turizmo vietą”.

Tuo tarpu Andrésas ir toliau daug prisidėjo prie žmogaus teisių ir politinių pastangų. Jis suteikė daugiau nei milijoną maistą Puerto Ricansams, kuriems pastaraisiais metais patyrė uraganas Marija, ir virti tiems, kurie kovo mėn. Protestavo protestuodami kovo mėn. “Dėl mūsų gyvenimų” kovo mėn..

Loading...