Jūs netrukus galėsite užsisakyti greito maisto į savo durų per “Amazon”

Kažkur artimiausioje ateityje gali būti, kad “Chipotle” burrito dubenys pristatyti tiesiai į jūsų priekines duris, mandagiai “Amazon”. Taip yra todėl, kad bendrovė tiesiog bendradarbiavo su “Olo”, “Niujorko” maisto pristatymo tarnyba, kuri leidžia klientams užsisakyti 200 skirtingų restorano prekių ženklų, kuriuose yra daugiau kaip 40 000 vietų JAV..

Nors restoranų pristatymas “Amazon” nėra naujas – bendrovė pristatė pristatymo paslaugą 2015 m. Sietle – vis dar įdomu, nes “Amazon” restoranai dažniausiai buvo užsakę iš vietinių užkandžių. Tačiau naujoji partnerystė gali atnešti greitą maistą, pvz., “Chipotle”, “Five Guys” ir “Shake Shack” prie jūsų duris, todėl ji gali būti labai svarbi tokioms įmonėms kaip Grubhub. Taip pat yra tai, kad, kadangi “Olo” daugiau dėmesio skiria užsakymams internetu, bendrovė ką tik pradėjo naują produktą, vadinamą “Rails”, kuris, atrodo, turėtų būti “Amazon”.

Dar nėra žodžio, kada gali prasidėti pristatymo paslauga, nes ne visi “Olo” prijungti restoranai patvirtino, kad yra sandorio dalis, tačiau, kai tai bus oficiali, tikriausiai niekas negalės padaryti, kad įtikintų jus stovėti ilgai vėl vėl mėgstame restorane.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...