Jūs turėjote pamatyti “Pioneer Woman” naują kepyklą ir restoraną

Meniu turi kiekvieną pietų-kepta mėgstamą jus trokšta.

Jei jums patinka dirbti sparčiai besikeičiančioje (bet įdomioje) virtuvės aplinkoje, prisijunkite prie mūsų mažos, bet galingos maisto ruošimo ir kepimo komandos @pwmercantile! Čia darome puikių dalykų. �� Pateikite paraišką thepioneerwoman.com/jobs

Ree Drummondas – “Pioneer Woman” (“The Pioneer Woman”) – “The Pioneer Woman”

Tai nėra vieta, kur eiti, jei esate mažai angliavandenių dietos. Arba žiūrėk savo cukrų. Tačiau, jei esate nuotaika rimtai komfortiškam maistui, jūs grįžtate namo. Meniu yra grūdų kepta kruopas su prancūzišku skrudinta duona, kepsnys ir kiaušiniai bei sausainiai ir padažai, taip pat du skirtingi blynai.

Yra du unikalūs patiekalai, kuriuos galite užsisakyti.

“Cutest” kavos rankoves visada! #pioneerwomanmercantile #pioneerwoman #pwcoffee #pawhuska #floralfordays #pdub #pwmercantile #coffee

Wendi Vicko (@ vickpartyof6) bendrai naudojama žinia

“PW Coffee Shop” apima klasikines latteles, espresso, šalto alaus, netgi frappes, tačiau taip pat turi du specialius gėrimus: “Sasparilla” infuzuotą “Cowboy” kavą ir ledą “Spicy Cowgirl”, kuri sujungia espresso, šokoladą, kajennų papriką ir saldus grietinėlę.

Deli patiekia daug daugiau nei šaltojo pjaustymo.

Dalis deli. Kiaulienos kepsnys, mėsmalė, viskio glazūruotos morkos. Visi @thepioneerwoman receptai ne #pwmercantile

“Vincent Vacations” (@vincentvacations) bendrai paskelbta nuotrauka apie

Makaronai ir sūris, mėsmalė, kiaulienos kepsnys, viskis glazūruotos morkos, mėsos krepšeliai – tai ne jūsų įprastas šaltos kumpio ir šveicariškos padėtis. Parduotuvė taip pat gamina savo bulvių traškučius.

Skambinkite “The Merc” trumpam.

“Osage Mercantile” pastatas, atidarytas Pawhuskoje, Oklahomoje, 1910 m. Tai buvo klesti dalis mūsų mažame miestelyje daugelį metų, tada prasidėjo lėtas nusileidimas, kaip daug senų pastatų tokio pobūdžio. Netrukus (šį rudenį!) Jis grįš į gyvybę kaip prekybos centras, kepykla ir gardus. Mes taip džiaugiamės, kad vėl atidarysime “The Merc’s” duris! Susipažinkite su atnaujinimais ir daug nuotraukų.

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

Drummondas ir jos vyras nupirko “Mercantile” arba “The Merc”, kaip jie tai vadina, nes “mes sakome šį žodį taip, kad mes bandome išsaugoti deguonį” – prieš keturis metus, tačiau per pastaruosius dvejus metus tik ketvirtadalis nuosavybė buvo atnaujinta. Jie naudojosi kaip rančinio biuru, kol pradės kapitalizuoti visą pastatą, kuris buvo maždaug 106 metus.

Kai kurie dalykai niekada nepasikeis.

Apkarpykite aplink, bet tikrai nelieskite vieno colio, mylimo sienų! Tas dalykas buvo per amžius. Ji nusipelno pagarbos, žmogus

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

Sienos buvo nugriauta, visos zonos buvo išdarinėtos, tačiau kai kurie klasikiniai pastato aspektai išliks, kaip šis Nacionalinis sausainių kompozicija.

Net blynai ateina su daugybe galimybių.

Mes pradėjome testuoti “DELI” receptus šiandien! Iš blynų tešlos į skonio sviestą į sirupo derinius į medžio, kuris rūkė bekoną, įvairovę. Maistas yra rimtas dalykas, vyras! ����❤️������

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

Pagal “Yelp” peržiūrą ir “Yelp” apžvalgą galite tikėtis klasikinių, “Downtown” “Heartland” kainų “Drummond” funkcijų savo tinklaraštyje (ir “Food Network show”), tokiuose kaip blynai su skoniu sviestu ir jūsų pasirinkimas iš trijų rūšių sirupo. vienas neįsivaizduotas, neabejotinai ne-iš-makaronų ir sūrio.

Yra atskiras sandėlis, skirtas išlaikyti pardavimus.

Įdomūs dalykai vyksta @pwmercantile Instagram puslapyje! Stebėkite baimę ir stebuklą, nes tokie naudojami sandėlio lentynai surenkami vos per minutę! ######################################

Ree Drummondas – “Pioneer Woman” (“The Pioneer Woman”) – “The Pioneer Woman”

“Drummond” nusipirko buvusią “Walmart” (kuri taip pat tarnavo kaip “Alco” parduotuvė, vieną kartą), naudojama kaip “Mercantile” sandėlis. Ji parašė, kad buvo pigiau nei pastatyti vieną iš žemių.

Galite padėti nuspręsti, kas yra meniu.

Labai labai svarbus klausimas! Prancūzų Dip: Sūris? Ar ne sūrio? Dėkojame, kad sveriate. Žmonių ateitis priklauso nuo to! �� #pwmercantile

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

“Drummond” klausia gerbėjų indėlio į tam tikrus patiekalus “Merc” “Instagram” paskyroje, @pwmercantile.

Viskas turi istoriją.

Dabar tai, ką mes vadiname “Merc” lentyna! Negali laukti, kol ją užpildys gana prekės. #pwmercantile

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

“Drummond” juokauja, kad ji susiduria su blizgiu, nauju baldais ir “The Mercantile”. Daugelis iš jos esančių lentynų ir armatūros turi jiems dėvėti patiną, todėl jie tinka vientisai su pastato istorinėmis, raudonomis plytelėmis. (Net grindys yra senų ir naujų mišinys.)

Ten bus vienas žudikas cukraus skubėti.

Testeriai pyragaičiai! Dabar tai įdomus dalykas. #pwmercantile #chocolateishappening

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

O šokoladas bus: šokoladiniai pyragai, šokoladiniai pyragaičiai su M & M, šokoladiniai arbata ir dvigubo šokolado ryžiai, traškūs (net ir baltos spalvos šokoladu apibarstyti vaisiniais akmenimis). Ir jei šokoladas yra ne tavo dalykas, nesijaudink – “Drummondas” taip pat sakė, kad tesdavo apelsinų bandelės, kavos pyragaičius, antspaudus ir duonos pudingas, tarnaujančius “Merc”.

Kepykla bus tiesioginis dizaino portretas.

Mes beveik praradome savo marmurą, pažvelgdami į marmurą ant kepyklos stalviršių! �� Tai atrodė kaip “The Three Bears”: dvi pilkos, per baltos spalvos, per plati, per šviesos. Visi graziai, nors! Gana tikrai mes įsikūrė viršutiniame kairiajame kampe. Bet dabar man patinka tas, kuris yra centre. Tai padėtų, jei mes žinotume kabineto spalvą! Ha #pwmercantile

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

Jei jums reikia namų renovacijos inspo, pažiūrėkite ne tolesnius vaizdus, ​​kaip “Drummond” paskelbė kepyklą, kurioje bus marmuriniai stalviršiai, jei PW gali nuspręsti, kokio stiliaus ji labiausiai mėgsta. (Mes balsuojame ir viršutiniame kairiajame krante!)

Jūs pateksite į pavogti PW stilius, taip pat.

Skubėti rugpjūtis! #pwmercantile

“Pioneer Woman Mercantile” (@pwmercantile) bendrai naudojama žinia

Maistas yra ne vienintelis dalykas, kurį “Merc” kasdien patiria. Bendrojoje parduotuvėje bus įrengti priedai, namų apyvokos reikmenys, atvirukai ir kitos prekės, kurios taip pat bus parduodamos internetu. (Tikslus parduotuvės interneto adresas nebuvo patvirtintas, bet PW apklaustieji gerbėjai ir TheMercantile.com buvo aiškus nugalėtojas.)

Kadangi tai yra bendra parduotuvė, nieko nėra. Drummondas viską išmatavo nuo apyrankių apyrankių iki “Abe” Lincolno marionetų, ir, kaip ji galvoja apie kiekvienos iš jų, ji prašo septynių klausimų:

1. Ar man tai patinka?
2. Ar kiti žmonės tai myli?
3. Ar tai yra geroji vertė?
4. Ar tai skiriasi nuo daugybės dalykų?
5. Ar tai padaro žmones laimingus?
6. Ar tai padaro žmones šypsosi?
7. Ar tai bus tam tikras sprendimas?


Mes pamatysime, kas padarė supjaustymą rugsėjo viduryje, kai parduotuvė pradės veikti.

Loading...