Jūs turėtumėte pamatyti Lauren Conrad neįtikėtiną virtuvę

“Realybės žvaigždutė” tapo dizaineriu, dienoraščeriu ir bendruoju gyvenimo būdo mogulu. Lauren Conrad neseniai pardavė savo spalvingą 5,871 kvadratinių pėdų Ramiojo vandenyno palisades namuose, ir nuo jo išvaizdos ji palieka daug (ir aplink) stalą. Holivudo namuose yra gražūs skliautiniai lubos, erdvios arkos ir tikrai nuostabi virtuvė, tinkanti Kalifornijos karalienei..

Lauren Conrad Kitchen 1

Viršelio leidimas iš Zillow Listing

Paimkime vieną dalyką tiesiai: kaip paplūdimio bangų karalystė, sparnuotas akių kontūro, bohhemiškos šokių suknelės ir puikūs vakarietiški užkandžiai, aš pasitiki Laurenu Conradu savo plaukais, mano stiliumi ir mano keptais produktais, ir aš pasitikiu ja. virtuvė bet kurią dieną.

Atsižvelgiant į tai, kad ji yra gyvenimo būdo veiksnys, gerai išmanantis virtuvių, stiliaus ir gerai išmestų vakarėlių meną, nenuostabu, kad “Conrad” 5 miegamųjų namas yra pagrindinis priimamasis. Ir nors kiekvienas kambarys yra dekadedamas į devynias su savo parašu lengva-vėjuota, Cali-šiuolaikiškas stilius, virtuvė yra toli gražu labiausiai trokštantys šio namo kampai (nors tiesa sakoma, kojinės vonios kambaryje taip pat nėra toli).

Lauren Conrad Collage

Yoni Goldberg

Virtuvė yra tokia pat vaizduoklio, kaip ir ateityje, su pavydėtinomis paskyromis, tinklaraštyje tinkamais apkaustais, senoviniais akcentais ir ryškiu, lanksčiu jausmu. Atviras koncepcijos grindų planas kviečia svečius laisvai judėti visoje virtuvėje ir pusryčių zonoje, atviras arkas ir durų trūkumas palieka viską, kas skysta.

Lauren Conrad kitchen 2

Viršelio leidimas iš Zillow Listing

Dažniausiai baltos minimalistinės virtuvės akcentuojamos natūralaus medžio lentynų, tamsių šviestuvų ir ryškių Meyer citrinų užpildytų vaisių dubenėlių spalvos. Grindinės krosnies medinės grindys siūlo šiek tiek kaimišką kilpą ir subalansuoja vėsioje “SoCal” virtuvėje. Galiu tiesiog vaizduoti Conradą ir vyrą Williamą Tedą, sippingus ant kokteilių ir užkandžius ant LC parašo užsiėmusių merginų užkandžių su buvusiu Kalnai alumos aplink virtuvę, pasimėgauti natūralia šviesa iš Kalifornijos saulės. Heck, scenoje, kad ši nuostabi gali net padaryti Conrad ir buvęs bestie Heidi Pratt atgaivinti (Tikriausiai ne, bet mergaitė gali svajoti …).

Lauren Conrad Kitchen 3

Viršelio leidimas iš Zillow Listing

“Conrad’s” virtuvė puikiai tinka ir vakarienės renginiui. Plati sala suteikia daug vietos minkymui tešlos ir kepimo traktuoja LaurenConrad.com, o Edisono lempos svirtelės per salą suteikia erdvę atsipalaidavusiam, bet šiuolaikiškam jausmui. Varinės orkaitės gaubtas sukuria erdvę – gražus derliaus įtraukimas į kitaip šiuolaikinę virtuvę ir pramogų zoną.

Lauren Conrad Kitchen 4

Viršelio leidimas iš Zillow Listing

“Lauren” senojo Holivudo kalvarijų stovyklavietėje esantis namas buvo išvardytas už kietą 5 milijonų dolerių ir parduodamas šiek tiek mažiau. Dar neužsimenama apie tai, kur ji eina šalia, bet čia tikisi, kad nauja virtuvė supakuos pusę senojo stiliaus ir elegancijos. Žinodamas Conrad’ą apie estetiką, mes įsitikinę, kad jis atrodys lygiai taip pat kaip prabangus.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...