Ką “atsinešė laiko” žvaigždę Jennifer Morrison valgo per dieną

Kiekvienas, kuris žiūri ABC Vieną kartą gali patvirtinti, kad Jennifer Morrisono charakteris, Emma Swan, turi savo valią. Ji rado būdą, kaip išgelbėti miestą kelis kartus – nuo prakeikimų ir piktų karalienių, o dabar ji tiesiog eina į pragarą ir atgal, kad išgelbėtų savo vaikiną iš Hadės. Bet realiame gyvenime, Morrisonas viską nuveikė.

Ji yra apsupta spurgų, traškučių ir kitų rūpesčių per visą dieną, kai filmuojame šou, tačiau ji laikosi vienos tvirtos taisyklės: “kai jūs pradėsite užkandą, jūs visą dieną užkandate, todėl stengiuosi nevalgyti valgyti”, – sako ji..

Patrauklus morkas, kai apsuptyje yra trupintuvai, ne visada yra lengvas pasirinkimas (ypač jei tai buvo ilga diena), todėl mes kreipiamės į Morrisoną, kad gautume savo paslaptis priimant sveikesnius sprendimus ir sužinotumėte, kaip ji pakeitė savo mitybą kovoti su migrena.

Jennifer Morrison

Nikolajus Hunt

Ji yra “Meal-Prepping Pro”.

Norėdamas išvengti nemalonių užkandžių, Morrisonas bando suplanuoti savo maistą kelias dienas iš anksto.

“Aš supakau daug pietų”, – sako ji, kuri paprastai yra salotos ar vakarienės vakarai. “Savo patiekalų priėmimas ir iš anksto žinoti, ką aš ketinu turėti vakarienei, todėl turiu kažko laukti – tikrai padeda išvengti užkandžių”.

Tai nereiškia, kad ji visada vengia nusišalinti. Jei ji yra alkani, ji pasieks šviežių vaisių ar daržovių.

“Jei man būtų gerai, kad visą dieną valgysiu daug vaisių ir daržovių, aš turiu viską, ką noriu pietauti”, – sako Morrisonas.

Raktas neleidžia sau būti toks alkanas, kad esate kenksmingas, todėl galite išmesti savo vakarienės planus ir pasiekti greitą (dažnai sūrio ar riebų) valgį, kurį galite gauti savo rankose. “Aš paprastai nėra badas, todėl turiu žuvų ir daržovių, ar kažką panašaus, – paaiškina ji. “Kartais aš turiu kepsnį, maždaug kartą per savaitę turiu raudonos mėsos, stengiuosi prisitaikyti prie to, ką mano kūnas trokšta”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Vakarienė su Ava. #vancouver #onceuponatime #darkswan #vintageEmma #penpalscavengerhunt

“Jenmorrisonlive” (“@ jenmorrisonlive”) bendrai naudojama žinia

Ji yra vandens fanatizas – dėl gero priežasties.

Morrisonas jau daugelį metų susidūrė su migrena (iš tikrųjų ji bendradarbiavo su “Migraine”, kad žmonės suprastų skirtumą tarp jų ir nuolatinius galvos skausmus), o per daug bandymų ir klaidų, ji išmoko keletą dalykų, labai padidina savo galimybes gauti vieną : Nepakankamai miegi, ryškios šviesos ir negerai pakankamai vandens.

“Ištvermė ir dehidravimas man tikrai įtakoja tai”, – sako žvaigždė, kuri visada laikosi litro dydžio vandens butelio. Ji nustato tikslą per tris butelius per dieną.

“Jūs negalite visiškai pašalinti migrenos, bet bandau daryti viską, ką galiu, kad sumažintų galimybę gauti vieną”, – paaiškina Morrisonas..

Jennifer Morrison

JB Lacroix

Šis gėrimas padaro jausmą švelniu.

Kaip ir Timas Tebowas, Ronda Rousey ir kitos šventės, Morrisonas kiekvieną dieną prasideda puodeliu iš Bulletproof kavos arba bet kuriuo atveju ją paima..

“Aš darau viską, kas blogai, pagal tai, kaip turėtumėte daryti dalykus”, – sako ji. “Pusryčiai man niekada nedirbo, o mano bulletproof kava nėra būtent tai tradicinis būdas”.

Morrisonas priduria šiek tiek pagamintą grūdų sviestą ir koncentruotą kokoso aliejų šviežiai pagamintame puodelyje kavos.

“Geri riebalai suteikia man daugiau energijos visą dieną”, – sako ji.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

80 diena: daug emocijų vakarą žiemos finale # sezono metu # 101smiles #darkswan #vintageEmma #darkbucks

“Jenmorrisonlive” (“@ jenmorrisonlive”) bendrai naudojama žinia

Ji norėtų valgyti šią dieną, jei ji galėtų.

Tiesiog todėl, kad buvęs Namas žvaigždė daugiausiai maitina vaisius, daržoves ir žuvis, nereiškia, kad ji yra imuninė nuo kartais karbido troškimo. Jei kalorijų, nesvarbu, ji turėtų turėti makaronus ar picą visą dieną, kiekvieną dieną.

“Aš galėčiau valgyti bet kokios formos pica, su viskuo, bet iš tikrųjų paprastas sūris yra mano mėgstamiausia”, – sako ji..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

#tbt Turiu prisipažinti, aš nelabai #drcameron iš #house kaip senas draugas, kurio aš nematau labai ilgai. #emmaswan #onceuponatime #BRBsavingStorybrooke

“Jenmorrisonlive” (“@ jenmorrisonlive”) bendrai naudojama žinia

Ji turi vieną Crazy PB & J Topping.

Nė vienas maistas primena namų Morrisoną, panašiai kaip žemės riešutų sviestą ir želė sumuštinį, kol jis įdaras su “Cheetos”. Taip, ji ir Channing Tatum turi tokią netikėtą kombinaciją.

“Aš taip džiaugiuosi, kad aš ne vienintelis, kas tai daro!” Ji šaukė, kai mes pasakėme, kad tai taip pat veikia Tatum. “Jei augsite, jei pietų metu turėsite” PB & J “, ir atskirai” Cheetos “maišelius, jūs turėtumėte juos ten įdėti, žinoma”.

Morrisonas turi vieną skirtumą: geriausiems rezultatams naudokite didelius, pūkus Cheetos, o ne mažus traškus.

“Abi yra geros, bet purus Cheetos yra geriau įkandimas”, – aiškina ji. “Wow. Aš to nepadariau per kelerius metus, bet vieną kartą aš padariau”.

Jūs negalėsite gyventi laimingai kadaise, kai bandysite tą sumuštinį, bet, gerbėjai, verta įkando.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...