Ką Jennifer Aniston daro 48 žvilgsniai 28

Praėjusį savaitgalį Meksikoje Jennifer Aniston šventė savo 48-ąjį gimtadienį, sukeldamas kūną, kuris, atrodo, priklauso pusę amžiaus. Išėmę žandikaulius nuo grindų, mes turime ištirti. Štai kaip kiekvienas mėgstamiausias draugas pasiekia išvaizdą.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Trumpai apie tai, kaip Jennifer Anistonas pažymėjo 48-tą dieną: su savo sutuoktiniu Justino Teru, Los Cabosas, Meksikoje �� #jenniferaniston

Paskelbta www.okmagazine.ru (@okmagazine_ru)

JEI “SKINNY” PUSIAU SUSKIRTI SIEKIUOSE.

Be to, patvirtinant, kad ji gali būti jūsų bestie, Aniston pripažįsta, kad makaronai yra jos kaltais malonumas. Bet kai ji linksminasi, tai yra sveikas pasivaikščiojimas, tarsi Veggie lasagna. “Jūs turite cukinijų, baklažanų, kurie veikia kaip pastos, ir jūs sluoksniuotės jį skirtingu sūriu ir įdėti į orkaitę,” E! Pranešimai apie naujienas. Ir kai Anistonas mėgaujasi Justin Theroux nepaprastai karbonoro patiekalais, tai yra su vienu įspėjimu: “Mes pakeičiame Turkijos bekoną tikram bekonui”.

JOS PAGRINDINIAI PAKUOČIAI UŽPILDYMAI IR RIEBALAI.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Labas rytas, Instagram!

“Living Proof” (@ livingproofinc) bendrai naudojama žinia

Aniston turi tris go-tos, – sakė ji Gero apetito, ir visi jie beprotiškai sveiki. Kartais jos ryte patiekiami skutimosi produktai – jai patinka bananai, vyšnios, baltyminiai milteliai, migdolai, kakavos milteliai ir migdolų pienas, o kitomis dienomis ji gali būti pernelyg lengva su avokadų skrebučiais pusėje. Trečia variantas Aniston yra įdomiausia: avižiniai dribsniai su kiaušinių baltymų, plaktų į pabaigą dėl papildomo baltymų skatinimo.

Ji palaiko subalansuotą maistą visą amžių.

“Aš neleidžiu valgyti įpročių išeiti iš kontrolės, kur man reikia atstatyti mygtuką”, ji sakė Yahoo! Maistas. Taigi, kol likusieji iš mūsų atostogavo sausais sausais arba 30 dienomis, Aniston gyveno visą savo geriausią (sveiką) gyvenimą. Ji lengva įsijungti: “Valgyk tiek organinių vaisių ir daržovių, kiek galite, sulaikykite cukraus kiekį, gerkite tonus ir tonus vandens ir gaukite gerą miegą”.

Ji maišia savo darbus.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Šiek tiek barre dirba mano grožis ❤

“Living Proof” (@ livingproofinc) bendrai naudojama žinia

Mes žinome, kad Aniston yra tvirtas jogas, bet su ja bendravo Moterų sveikata kad “veislė yra raktas”. Ji taip pat mėgsta nugara, bandė barre metodą ir yra grandinės treniruotės ventiliatorius – 15 minučių skirta keturračiams, 15 minučių elipsės, 15 minučių verpimo, 15 minučių bėgimo, po to sekcijos Simono kūnas DVD grindų darbams.

Viena tendencija, į kurią ji tiesiog negalėjo įsitraukti? Boot stovykla. “Aš nenoriu garsiai šaukti – visur. Prašau nustokk prie manęs”, – ji juokiasi į magą.

JENNIFERŲ PRAKTIKOS, KURIEMS JEIGU.

Nors kai kuriose šventyklose ten yra reklamuojami juokingi produktai kai kurioms dolla dolla sąskaitoms, “Aniston” tik nurodo tuos, kuriuos ji tikrai tiki. Tarp jų yra “Smartwater”, kuriam pridedami elektrolitai, “Aveeno” (ji yra “Absolutely Ageless” linijos ventiliatorius) ir “Living Proof” plaukų prekės išlaikyti savo garsias spynos atrodyti sveikas.

Jo maistas yra nieko, bet gaivus.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Puikus salotos – bulgaras, agurkai, petražolės, mėtų, raudonųjų svogūnų, garbanzo pupelių, fetos sūrio ir pistacijų.

“Living Proof” (@ livingproofinc) bendrai naudojama žinia

“” Justin ir aš abu mėgsta valgyti virtuvėje, “Aniston atskleidė” Yahoo! ” Maistas. Taigi, kol ji pavadino savo pietus pagrindine – salotos ir tam tikra baltymų forma – jos puikus combo yra ne tik salotos ir vištienos. Ji mėgsta grūdų pagrindu su bulgur, feta ir garbanzo pupelės.

Jo šaldytuvo staleliai yra labai sveiki.

Ir jie jau pagaminti ir paruošti. “Aš visada supjaustė žaliuosius daržoves” Tupperware “konteineryje”, “Aniston” pasidalijo su “Yahoo!” Maistas. Ji taip pat tiekia kietai virtus kiaušinius ir supjausto viščiuką ant reg-plus specialaus gydymo šaldytuve. “Vieną kartą buvau vienoje spa, o po to, kai mano purvo vonia įsiurbė ar viskas, man davė šiek tiek puodelio šaldytų vynuogių”, – sakė ji Moterų sveikata. Dabar Aniston patys užsičiaupia – ji nori raudonųjų vynuogių.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...