Kažkas sumokėjo 2400 dolerių už 12 metų senumo “Donaldo” ir “Melania Trump” vestuvių tortą

Prieš dvylika metų prezidentas Donaldas Trumpas, Marlagos kurorte Palm Beach, Floridoje, susituokė su Melanija Krauza per keistus milijonų dolerių vestuves. Praeitą savaitę “Julien’s Auctions” aukcione buvo surengta aukcione tortas iš “recepto”, skirto kietajam 2,240 dolerių.

Tortas gabalas nėra iš milžiniško, septynių pakopų pyragas Trumpas įpjauti, nors. Trumpo tikrasis vestuvių tortas buvo toks didelis, kad jį reikėjo laikyti viela, todėl jis nebuvo valgomas. Vietoj to svečiams buvo suteiktas individualus šokolado triufelio tortas, padengtas baltos spalvos kaukėmis, o balta kaukė pakilo į namus.

vaizdas

Julien Aukcionai

Praėjusios savaitės aukcione išleistas suvenyrinis pyragas pasirodė balto popieriaus dėžutėje, monograma “M D T.” Kainų siūlymas uždarytas penktadienį, o galutinė kaina buvo šiek tiek aukštesnė nei 1,000 iki 2,000.

Tortas buvo parduotas “Icons & Idols: Hollywood and More” dalis. Kiti aukciono elementai buvo Judy Garlando bagažas, Nobelio taikos premijos medalis ir medicininė byla, susijusi su Marilyn Monroe kosmetikos chirurgija. Jūs negalite padaryti šio stuff up.

Pagal Holivudo reporteris, “Trump” ekrano pyragas sveria daugiau nei 200 svarų ir pranešama, kad kainuoja 50 000 USD. Jį sukūrė Cedric Barberet, tuometinio galvos konditerijos virėja Trumpo “Mar-a-Lago”, kur vyko trečioji prezidento vestuvė. Stiprias pyragas padengė baltos rožės, pagamintos iš cukraus, todėl atrodė milžiniškos puokštės. Barberet sako, kad jį suvalgo “Mar-a-Lago” darbuotojai.

SUSIJUSI VIDEO:


Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...