Kas “šoku su žvaigždėmis” Alums Allison Holker ir t Witch Boss iš tikrųjų valgyti per dieną

Allison Holker ir jos vyras, Stephen “tWitch” Boss, yra šokių galios pora. Iš tiesų, jie yra taip sinchronizuoti, kad patyręs Šokiai su žvaigždėmis Pro net koordinavo šokių mobą, kad atskleistų savo antrojo vaiko lytį su savo vyru, kuris yra kolega DWTS Alus ir šiuo metu gyvena DJ Elleno DeGenereso šou (jis yra tas, kuris gavo Hillary Clintoną padaryti nae nae).

Namuose duetas yra tokia pat koordinuota, kaip rasti laiką, skirtą sveikiems ankstyvojo ryto valgiai savo dviems vaikams, plakti Superfood kokteilius ir surengti vyno naktys su draugais. Visų jų centras yra jų virtuvė, kurią neseniai renovavo “HomeGoods”, ir tai būtų viena, dėl kurios mes negalėtum šokinėti.

Virtuvė yra toli savo mėgstama vieta.

“Virtuvė yra pagrindinė mūsų šeimos bazė – tai kur mes užsiimame ir bendraujame”, – sako Holker. “Mūsų mėgstamiausias dalykas yra valgyti kaip šeima, klausytis muzikos ir išdžiovinti. O Bosui virtuvė yra viskas, nes tai yra” šeimos bendrystės “epicentras.”

vaizdas

Šeima buvo jų vienintelis dizainas inspo.

“Kai atėjo papuošti visą namą, mūsų pirmasis prioritetas buvo šeima”, – sako Holkeras. “Mes norėjome, kad viskas būtų šilta ir sveikintina, bet ir patogi ir funkcionalus”. Apskritai, ji sako, kad namas yra “šalis, kurioje Cape Cod jaučia, nors ir šiek tiek moderni”. Jūs galite pamatyti ją neutralioje spalvų paletėje, kurioje atsiranda vario spinduliai, taip pat jaukius, elegantiškus gabalus,.

Jų dietos yra glitimo, pieno ir be sojų.

Jei ši dieta skamba mažai, yra daugiau: jie taip pat stengiasi išvalyti aliejų, kai tik įmanoma. Tai daug, tačiau Holkeriui ir Bossui svarbu, kad jie paruoštų maistinius patiekalus. “Mes visada stengiamės valgyti šviežiai”, – sako Holker. “Mūsų tvarkaraščiai ir mūsų griežta dieta yra sudėtinga, tačiau mes nuolat žiūrime į mūsų sveikatą per visus metus”.

Jie sukūrė išradingą pusryčių barą.

Kaip ir daugumoje namų ūkių, rytais Holkerio ir Bosso rūpesčiu. Štai kodėl čia yra strateginė pusryčių baras, aprūpintas Granola, avižiniai dribsniai, Granola barai, vaisiai – jūs jį pavadinsite, čia yra. “Viskas yra ant rankų, todėl galite tiesiog paimti ir eiti”, sako Holker. Taip pat padeda patogi skaitiklio vieta (šalia kriaukle). Tokiu būdu svarbiausias dienos patiekalas niekada nepraleidžiamas.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai turėsite pačią geriausią dukterį, ji atsibunda su BREAKFAST BED !!! Myliu @weslierboss

“Allison Holker” (“@allisonholker”) bendrai paskelbta žinia

Allisonas myli bekoną kiek tu.

Tipiškas Holker pusryčiai yra kiaušinių baltymai su pomidorais ir avokadu, taip pat druskos ir pipirų brūkšniu. “Bet kartais aš mėsiu batonėje bekoną ir dešrų”, – ji juokiasi. “Tai šiek tiek keiktų patiekalų, bet be galo sunku išsisukti nuo bekono – tai labai skanu!”

Pietūs yra jų lengviausias dienos patiekalas.

“Mes stengiamės suvokti, kiek mėsos mes įvedame į mūsų mitybą, todėl pietūs paprastai yra vaisių salotos ir be padažo,” sako Bossas. Jie nori naudoti špinatų, kopūstų ir arugulų mišinį, suporuotą su graikiniais riešutais arba pekanu, ir braškėmis, mangomis ir kivi. “Tai jazuoja tai šiek tiek,” sako jis.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kaip šokėjos, mums labai svarbu valgyti sveiką ir su “@hellofresh” kasdieniais pristatymais, kuriuos mes galime net padaryti vietose! Jie siunčia visus šviežius ingredientus ir lengviau sekti receptus, todėl po daugelio dienų, kurių mes neturime, parduotuvės nereikia. Plius maistas yra toks gardus, Weslie net nepastebi, kaip tai yra sveikas;) Norėdami virti su savo šeima, naudokite mano kodą ALLISON, kad gautumėte $ 35 už jūsų pirmąjį hellofresh.com pristatymą #hellofreshpics #sp #familydinner #healthy

“Allison Holker” (“@allisonholker”) bendrai paskelbta žinia

Jų vakarienė yra neįtikėtinai paprasta.

“Mes tikrai mėgsta išlaikyti tai labai paprasta ir tikrai švarus,” sako Holker. Šio šokio duetas – tai kepsninė vištiena ir kinona. Taip, rimtai. Jei bandysite, negalėsite jaustis.

Vietoj užkandžių jie skonis.

“Boss” ypatingai įgauna gerą skonį, pridedant brūkšnius iš ciberžolės ir spirulina, kad jo jau į sveikatą orientuotų sušaldytų mangų, uogų ir daržovių mišinius būtų galima pagaminti. “Aš kovojau keletą peršalimų su ciberžolėmis, o spirulina padėjo mano sąnaroms po sunkios darbo dienos”, – sako jis. Bet jis daro juos ir už savo dukterį, Weslie. “Mes užšaldytais braškėmis ir bananais. Ji loooves tai, “jis juokiasi.

vaizdas

Namų prekės

Allisonas nevalgo greito maisto per 5 metus.

Neseniai ji savo tinklaraštyje rašė, kad ji vengia McDonald’s, Burger King, Taco Bell ir dar daugiau nei penkerius metus. “Aš priešinosi pagundai!” ji parašė. “Šis koregavimas buvo įsitvirtinęs prie mano aktyvios ir aktyvios gyvenimo būdo”.

Vynas yra gyvenimas.

Na, rūšiuoti. “Holker” ir “Boss” priima savo draugus už nugalėtojų vyno vakarus, kuriuose jie paruoša “stalo temas”, norėdami ištempti pokalbį ir pasidalinti gėrimu ar dviem. “Mes tikrai į raudonąjį vyną, kaip malonų” Malbec “ar” Merlot “, – sako Holker. “Ir mes mėgstame turėti draugų, kad galėtume bendrauti”.

Jie ant denio tiekia daug butelių, kad virtuvės kampe yra virtuvės viduje suprojektuotas vyno šaldytuvas, kuriame įrengti daugybė akinių, kamščiukų ir dekanterių. “Mes garbiname šitą šaldytuvą”, – sako ji. “Kadangi mes tikrai norime, kad mūsų draugai jaustųsi linkę tik pasiimti butelį”.

Bet Jack Daniels yra slapta jų mėgstamiausia.

“Viskis ant uolų yra mūsų vibe,” sako Holker. “Mes net turime tuos gražus viskio akmenis”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Mylėk mūsų naujais “Withings Steel” veiklos stebėjimo laikrodis. Nereikia paspausti mygtuko: jis automatiškai stebi mūsų vaikščiojimą, bėgimą, plaukiojimą ir miegą ir trunka iki 8 mėnesių be įkrovimo. Be to, naudodamiesi naujausiu programos atnaujinimu, jūsų stebėjimo priemonė gali mokytis ir automatiškai atpažinti dešimt naujų veiklų, nuo stalo teniso iki tinklinio iki net mėgstamiausio, DANCING! Jūs netgi galite nustatyti kiekvienos veiklos savaitės tikslus. Ar šokiu septynias dienas per savaitę viena iš jūsų rezoliucijų? Plienas gali padėti jums judėti ir likti atskaitingas! Mes dėvime “Steel Gold”, specialaus leidimo tracker, padengto 24K gryno aukso. Patikrinkite visas stiliaus ir spalvų pasirinktis čia: http://bit.ly/DWTSteel #activitytracker #dancing #allisonholker #stephentwitchboss @withings

“Allison Holker” (“@allisonholker”) bendrai paskelbta žinia

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...