Kellogg sunaikina vienaragį grūdų JAV

UPDATE: 14 d., 2017 m., 13:04.

Vienaragių maisto tendencija dar nebaigta. “Kellogg” planuoja pridėti šiek tiek daugiau magijos į savo ryto įprastą, suteikdama savo kulto klasikinei “Froot Loops” vienaragio gydymui – ir šį kartą “Unicorn Cereal” atvyksta į JAV. Kvotos “Limited Edition” bus išleisti kovo mėnesį. bet gera žinia bet kuriam Niujorke gyvenančiam javų entuziastui yra tai, kad jūs turite galimybę savo rankas į ją šiek tiek anksčiau nei Kellogg NYC.

“Kellogg” tik atidarė visoje grūdų kavinę “Manheteno” Sąjungos aikštėje, kurioje klientai galės išbandyti savo naują “Unicorn” grūdą, kol kovo mėnesį pateks lentynos. Grūdai yra panašūs į Vienaragis “Froot” kilpos, kurios rugsėjo mėn. Buvo išleistos U.K., išskyrus tai, kad U.K. leidime rasti grūdų daiktai pastelinėmis spalvomis, tokiomis kaip šviesiai rožinė, levandų ir geltona. “Stateide” leidime vietoj vaivorykštinių spalvų kilpų, kuriuos labiausiai mėgavosi japonai, daugelį metų giria šis vienaragis remiksas – tai raudonos, mėlynos ir violetinės grūdų gabalėliai su baltos spalvos “crunchlets” ir “magišku cupcake” skoniu..

vaizdas

Kellogg’s

Tik keletą mėnesių galėsite rasti “Unicorn” grūdų maisto prekių parduotuvėse visoje šalyje, tačiau, jei esate kažkas panašaus į mus ir nejaučiate laukti, tada galbūt norėsite eiti į priekį ir pasinaudoti galimybe gauti save anksti mėginys prieš tai.

ORIGINALUS POSTAS: 2017 rugsėjo 17 d. 15:15.

Tik tuo atveju, jei manote, kad “Starbucks” vienaragis Frappucino buvo paskutinis, kuriame pamatytumėte vienaragių maisto produktų tendencijas, Kellogg tiesiog šoktelėjo į pranašumą, suteikdamas Froot Loops mitinį gydymą.

Atnaujintas vaivorykštės spalvos grūdų išvaizda nėra nieko blogo, palyginti su įvairiausiais spalvotais, blizgančiais maitais, kurie buvo prieš tai. “Froot Loops” ribotas leidimas pastelinėmis spalvomis yra šviesiai rožinis, levandų ir geltonas. Pati dėžutė yra blizganti ir juose yra unikalų animaciniai filmai, kuriuose yra vaivorykštė.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Magija nusileido! Ar jūs pastebėjote “Unicorn Froot” kilpas jūsų vietos @Asda? ���� #Unicorns #Kelloggs #cereal #FrootLoops

Kellogg’o “UK & Ireland” (@ kelloggs.uk) bendrinta tema

“Kellogg” teigia, kad grūdai yra “praturtintas naudingomis mineralinėmis medžiagomis ir vitaminais, tokiais kaip vitaminai C, B, kalcis ir geležis”, kaip teigia “Metro UK”. Tačiau publikacijoje taip pat nurodoma, kad tik vienas puodelis reguliarių “Froot Loops” turi 12 gramų cukraus. Neaišku, kiek gramų yra vienaragio veislėje, tačiau mes tikimės, kad tai bus maždaug vienoda.

Šiuo metu grūdų galima įsigyti tik parduotuvių parduotuvėse Jungtinėje Karalystėje, tačiau, tikiuosi, – atsižvelgiant į tai, kaip vienaragis maisto produktai tapo tokiu reiškiniu JAV, grūdai netrukus pateks per tvenkinį.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...