“La Croix” milijardierio generalinis direktorius buvo kaltinamas seksualiniu priekabiavimu ir grobimu

Aštuoniasdešimt dvejų metų Nickas A. Caporella buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu dviejų jo pilotų, “Wall Street Journal” ataskaitos. “Caporella” yra milijardieriaus pirmininkas, vyriausiasis vykdytojas ir didžiausias Nacionalinio gėrimų akcininkas, “La Croix” įsigijo 1996 m..

Abu pilotai pateikė ieškinius prieš Caporella, teigdami, kad nuo 2014-2016 m. Jie juos išgelbėjo daugiau nei 30 kartų. Tokiais atvejais “Caporella” pats skraidė su verslo vagonais su vyriais, esančiais čia, kaip bendrai pilotai.

Vienas iš ieškinių buvo pateiktas piloto Terence Huenefeld ir jo žmona. Šis ieškinys tvirtina, kad “Caporella” užsiima “pakartotiniu nepagrįstu, nepagrįstu ir neprašytu Terry kojos sugriebimu, trinimu ir išplėšimu seksualiniu būdu, pasiekusi Terry lytineosius organus”.

Pilotas Vincentas Citrullas pateikė ieškinį prieš Caporella dėl panašaus tariamo nepageidaujamo neliesmo, prasidedančio 2014 m WSJ Jis neseniai kalbėjo su juo, teigdamas, kad “Caporella” tariamas elgesys “buvo tikrai netinkamas”.

Lee Schillinger, kuris yra abiejų ieškovų advokatas, patvirtino, kad vienas iš dviejų atvejų jau buvo išspręstas. Kiti liko laukiami.

“Caporella” advokatas Glennas Waldmanas (kuris taip pat atstovauja Nacionaliniam gėrimui) griežtai atmetė visus reikalavimus ir teigė, kad jie yra nepagrįsti, nes jo klientas, labai turtingas, daug vyresnio amžiaus žmogus, buvo skirtas tam tikram tikslui. “Forbes” realaus laiko neto vertės analizė rodo, kad “Caporella” nuo 2018 m. Liepos 3 d. Yra verta daugiau nei 4,1 mlrd.

Loading...