“LG” naujasis “Smart” šaldytuvas įrodo, kad “Matte Black” yra šilčiausias virtuvės tendencijos dabar

Po metų, kai žmonės mėgsta baltąsias virtuves, marmurinius stalviršius ir blizgančią metro plytelę, tendencijos švytuoklė virsta tamsesniu, edgiu vaizdu: matiniu juodu viskas. Praėjusį pavasarį, kai “KitchenAid” pristatė riboto redagavimo “Black Tie” stendo maišytuvą, lengvą absorbuojantį išvaizdą įgavo pagreitį, paskatino prekės ženklą išleisti dar daugiau produktų šešėlyje ir apdailoje. Dabar yra iki 54.

Išvaizda pasiskirstė ir prie kitų priedų, kuriuos liudija “Chip” ir “Joanna Gaines” naujausia “Target” linija: šiuolaikiška namų apyvokos reikmenų kolekcija, kurioje yra matinių juodų pjovimo įrankių, matavimo šaukštai ir matavimo puodeliai.

Dabar jis pradeda didelius prietaisus. “LG” naujausia linija pasižymi matiniu juodo nerūdijančio plieno apdaila ir galite jį įsigyti protingoje šaldytuve, mikrobangų krosnelėje, orkaitėje ir indaplovėje. Apdaila skirta taip pat atgrasyti nuo didžiausių žmonių, turinčių nerūdijantį plieną: pirštų atspaudai. Visur. Jis turėtų būti atsparus smūgiams, todėl jums nereikės nerimauti dėl durų nuvalymo kiekvieną kartą, kai rankos nukreipiamos į vieną colių mašinų. Tai reiškia, kad esate vienas žingsnis arčiau šios svajonės nužudytos virtuvės.

matinis black kitchen appliances

LG

PIRKTI: “LG Black” nerūdijančio plieno diapazonas, 1 198 JAV dolerių; Amazon.com

Nepaisant visų prietaisų, šaldytuvas yra įspūdingiausias. Jame yra “Durų-durų technologija”, kuri yra magnetiniu būdu užsandarinta aiški durelė už matinio juodo. Tokiu būdu iš pirmo žvilgsnio galite greitai pamatyti, kas yra šaldytuve, ir patraukti užkandį, neatverdami viso šaldytuvo ir išleidę šalto oro. Taigi, jūsų mama negali tau gąsdinti, nes vėl debiuosi savo kitą užkandą.

matinis black fridge
LG

Vis dėlto galutinis “ateities” funkcija yra tai, kaip ji jungiasi prie “LG SmartThinQ” programos, taigi galite paspausti mygtuką, kad jūsų šaldytuvas pagamintų daugiau ledo tiems “Drunken Jack Frosties”, kuriuos matėte “Facebook”.

Įspėjimas: taip pat jums bus įstrigę, atsiųsdami perspėjimą naudotojų telefonams, jei atidarysite šaldytuvo duris. Norėdami išvengti viešo ginčo, žr. Ankstesnį “ooh-and-aah” indukuojančią funkciją.

Matinė juodoji linija dabar pasiekia “Lowe” ir “Home Depot” parduotuves, kurias galite rasti ir šiose parduotuvėse.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.