“Little Nero” pica iš “Home Alone” yra prieinama tik šiandien

In Vienas namuose, Kevin McCallister gyvena vaikystės svajonė daryti viską, ką jis nori, kai tik jis nori, taip pat užsisakyti visą sūrio picą sau. Norėdami švęsti šį feat, ir klasikinės komedijos 25-osioms, “UberEATS” pristatys sūrio picos iš mėgstamos “Kevin” gabalėlių parduotuvės “Little Nero’s Pizza”. Bet tikrasis gyvenimas skatinimas vyks tik šiandien, taigi, jūs greitesnė tvarka.

Nuo 11 val. UberEATS pristatys Niujorko, Los Andželo, San Francisko ir Čikagos klientus “Little Nero” paprasto sūrio picos (nes tai visi Kevinas valgys). Dėl autentiškumo, maisto pristatymo tarnyba bus paslėpta kaip tikrasis sandoris, o vairuotojai pritvirtina “Little Nero” skrybėles ir automobilius, tinkuotus romėniško stiliaus logotipu.

vaizdas

Lapė

Žinoma, 8 colių asmeninio dydžio sūriuosius pyragai (10 dolerių) atvyks į atitinkamas “Little Nero” pizza dėžutes, bet jie bus išmesti į kiekvieno miesto vietines parduotuves. Numero 28 pizzeria Niujorke, “The Dough in Los Angeles” , “Big G” pica Čikagoje ir “Patxi” pica San Franciske.

vaizdas

Lapė

Mes visi siekiame, kad ši patirtis būtų kuo arčiau filmo, tačiau mes nepatariame, kad pasakytumėte savo pristatymo tvarkyklę, kad ji “paliktų slenksčio lauką ir išeitum iš pragaro”. Kukliai sumokėkite 11,80 dolerio pločio viršūnę ir, jei reikia, pasakykite “išlaikyti pokyčius, purvinas gyvūnas”.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...