Louisiana ekspertas atskleidžia vienintelę maistą, kurią jūs iš tikrųjų turite valgyti Popeye’s

Galite galvoti, kad valgyti Popeye Luizianoje yra toks piktžodžiavimas, kaip sako, valgydamas “Taco Bell”, kai esate į pietus nuo sienos, tačiau pasirodo, kad Naujasis Orleanas labai didžiuojasi savo gimtosios greito maisto grandine.

Ilgalaikis Naujojo Orleano maisto rašytojas Lorinas Gaudinas pasakojo “Food & Wine”, kad ne tik Popeye skonis yra geriausias Naujojo Orleano, bet ir dažnas pokalbio tema ir kitos NOLA tradicijos pagrindas: “Mardi Gras”.

“Popeye kvapas ant kieto, trapiojo orotai yra taip Užgavėnės. Aš čia jau keturiasdešimt metų, ir šis kvapas mane visur atsineš atgal “, – sakė ji” Food & Wine “.

Nesvarbu, ar valgote tai Luizianoje, ar ne, “Gaudin” leido žmonėms atlikti tam tikrus slaptus užsakymo gudrybės. Vienas: visada užsakykite aštrus. Lengvas viščiukas yra silpnas. Du, praleiskite bulvytės, galite juos gauti bet kur. Tačiau jei jūs pamatysite kepti sausgysles, jūs turite išbandyti juos (žinoma, tai būtų vištienos šonkauliai). Jie prieinami tik keliuose meniu, bet jie yra Pietų štapelis.

Kalbant apie šonus, turėtumėte užsisakyti žaliosios pupelės, troškintos dūminiu kalakutienos bekonu, kuris žinojo? – ir Cajun ryžių. Raudonos pupelės ir ryžiai yra dar viena populiari pusė, kurią patvirtina Gaudinas, nors ji taip nustebino žmones, nes ji pagaminta su skystu dūmu.

Nors bulvytės yra ne-go, svogūnų žiedai yra būtina, sako ji. Jie pagaminti su Louisiana geltonu svogūnais ir panardinami į tešlą. Pagaliau, Jei norite valgyti kaip vietinis, nepraleisk sausainių. Žodžiai gyventi.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai ruošiatės romantišką “naminį virtą” valgį savo boo ender #ValentinesDay

“Popeyes Louisiana Kitchen” (@popeyeslouisianakitchen) bendrai paskelbta žinia

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...