Maisto emojis, kurį tu maldaujate, yra pagaliau čia

Nepamirškime spalio mėnesio, kai “Apple iOS 9.1” paleista ir atnešė mums šlovingą “taco”, burrito ir “hot dog” kartu su kitais naujais maisto emojiais? Jūs visi buvo tokie: “Wow, tai puiku, aš taip susijaudinęs ir aš tiesiog negaliu paslėpti”! Bet tada tu atrodė: “Palauk, kur yra bekonas ir viskas bagel emoji aš laukiau?” Jūs įbrėžėte galvą ir mąstate: “Ką apie nachos ir mozzarella lazdos?” Staiga jaudulys nuvažiavo nuo 10 lygio iki antrojo lygio, o gyvenimas iš tikrųjų vėl sugadino. Mes jautėme tą patį būdą, todėl sukūrėme naują “Delish Eatmojis” klaviatūrą.

Mes, kaip jūs, mėgstate kalbėti apie maistą. Mums patinka rašyti savo draugus, namuose, tėvus – iš esmės visi, esantys mūsų kontaktų sąraše, apie tai, ką mes valgome, troškimas ir svajojame apie tai, kad bet kuriuo metu atsikratyti į burną. Bet kokia įdomu, kai siunčiate pranešimus apie maistą, jei neturite tinkamų emocijų, kurias norite naudoti? Sukurta “Snaps”, “Delish Eatmoji” klaviatūra suteikia 36 emocijų, 11 lipdukų, 4 gif ir 2 vaizdo įrašus, kuriuos galite siųsti draugams. Niekada vėl nebūtumėte išaiškinti žodžių “makaronai ir sūris” arba “cinamono ritinys”. Ir kai jūsų draugas pasirodo vėlai iki pietų pusės, yra lipdukas, kuris jiems tiksliai pasakys, kaip jaučiatės (kosulys, Hangri, kosulys).

“Delish Eatmojis” programa dabar galima atsisiųsti “Android” ir “iPhone”. Norėdami įdiegti klaviatūrą, sekite kartu su instrukcijomis programoje.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...