“McDonald’s” grąžina tik vieną fanų mėgstamą padažą vienai dienai

“McDonald’s” išleidžia ribotą leidimą “Szechuan Sauce” vienai dienai ir tik vieną dieną.

Jei padažas skamba gerai, tai yra todėl, kad 1998 m. Jis buvo išleistas “Disney” reklamai Mulanas. Tada, po kritimo tapo tokiu kultiniu mėgstamumu, jis buvo rodomas epizodo iš animacinių filmų Rikas ir Morty, prekės ženklas išleido tris butelių daiktų. Kovodamieji karai prasidėjo, bet laimei, vietoj to, kad mokėjo 15 000 JAV dolerių “eBay” už Szechuano padažą – kaip DJ Deadmau5 padarė – “McDonald” naujiems pasukos traškiosioms tendencijoms galite užsisakyti dalyvaujančiuose restoranuose. Bet tik šį šeštadienį, spalio 7 d.

“Szechuano padažo gerbėjai paprastai yra neįtikėtinai motyvuoti, gimę nugalėtojai, kurie derina saldų išsidėstymą su lėta degimo karščiu”, McDonald’s parašė savo svetainėje. “Kai šie žmonės nustato tikslus (ar nustato aiškius reikalavimus), jie linkę juos pasiekti”.

Štai kaip pasigaminti rankas ant to saldaus, saldaus padažu:

Nuo 14 val. Šį šeštadienį vietoje dalyvaujančių “McDonald’s” restoranų bus įtraukta Szechuano padažas su 4, 6 arba 10 dalių Pasikratyti traškiomis tendencijomis, o tiekimas – paskutinė.

Be sichuano padažo, gerbėjai taip pat gali gauti ribotą leidimą, rankiniu būdu paruoštą plakatą, skirtą šiai ypatingai progai. Net jei padažas ir plakatai pasibaigs, kol galėsite ten patekti tą pačią dieną, “McDonald’s” taip pat išduos plakatų meno lipdukus ir pritaikytą kuponą, skirtą pasukos traškiosioms tendencijoms.

vaizdas

“McDonald’s”

Norėdami rasti artimiausią “McDonald’s”, kuris šį šeštadienį atidavė “Szechuan Sauce”, eikite į buttermilkcrispytenders.com.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...