“McDonald’s” pradeda naudoti šviežia jautiena šiandien

 • “McDonald’s” pradės naudoti šviežią jautieną, kuri bus paruošta užsakyti jų keturių svarų mėsainius.
 • Šiandien prasideda 3,500 restoranų aštuoniose JAV miestuose.
 • Gegužės mėn. Visais dalyvaujančiais JAV restoranais.

  Po to, kai Wendy’s viešai pasipiktino “Super Bowl” skelbimu, kuriame yra naudojama šaldyta jautiena savo mėsainiuose, “McDonald’s” šiandien pradės naudoti šviežios jautienos, pagamintos pagal užsakymą, “Quarter Pounder” ir “Signature Crafted Recipe” mėsainius šiandien.

  Nuo šiandien šviežios jautienos mėsainiai bus pasiekiami 3,500 restoranų Atlanta, Šarlotoje, Memfyje, Majamis, Našvilyje, Orlando, Raleigh ir Solt Leik Sityje, o gegužės mėn. Pradžioje jie bus išversti į likusias JAV vietas..

  vaizdas

  “McDonald’s”

  “Perėjimas prie šviežių jautienos keturių svarų mėsainių yra didžiausias mūsų sistemos ir restoranų veiklos pokyčius nuo” All Day “pusryčių dienos”, – teigė “McDonald’s” prezidentas Chrisas Kempczinskis. “Per pastaruosius dvejus metus mes klausėmės savo klientų ir plėtojame savo verslą, siekdami sukurti geresnę” McDonald’s “. Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų klientams suteiksime karštesnį ir jaukesnį keturių svarų mėsainį tuo greičiu ir patogumu, kurį jie tikisi iš mūsų.”

  Be perjungimo į šviežią jautieną, “McDonald’s” taip pat paskelbė visiškai naują “Signature Crafted Recipe” sumuštinį, kuris bus parduotas balandžio mėnesį. Česnakai “White Cheddar” yra pagaminti iš keturių svarų mėsainių ar vištienos, taip pat su kreminiu česnaku aioli padažu ir traškiais česnakais, supiltais ant pomidorų, salotų ir baltojo čedaro sūrio..

  Sekite “Delish” Instagram.

  Atsisiųskite “Delish” app.

  Loading...