“McDonalds” pasitraukia iš vieno pagrindinio pusryčio punkto ir žmonės yra sumuštiniai

Mandagūs “McDonald’s”

Yra didžiulės naujienos ir dar didesnė nusivylimas – “McDonald” pusryčių mėgėjams pasaulyje. Iš meniu buvo pašalinti restorano “dideli pusryčiai”, plakta kiaušinių, dešrelių, hashų rudos ir kepta angliškų kepinių, ir tai sukelia didelę drama.

“McDonald” pusryčiai buvo didžiuliai metai. Pasibaigus lėtai, bendrovė nusprendė pradėti visą dieną pusryčius (vietoj sustojimo, 10.30 val. Pagal ankstesnes taisykles), todėl gerbėjai galėjo atrodyti, kad jie vėl susitrenkė 11 val. Ir mėgaudamiesi kiaušiniu “McMuffin” su bulvytės ir pieno pyrago puse . Tada pradėjo tirti vištienos ir vaflinių sumuštinius, nes jie nuostabūs. Pasaulis jaučiasi baigtas.

Tačiau akivaizdu, kad kompanija vis dar naudoja keletą detalių, o “Big Breakfast” populiarumą diskutuoja “execs”. Keletas “McDonald’s” vietų JK bandė pašalinti meniu elementą praėjusį birželį, o dabar britų naujienų lizdai, tokie kaip “The Sun” ir “Evening Standard”, praneša, kad visose Anglijos vietose nebebus parduoti The Big Breakfast.

Atrodo, kad bendrovė šiek tiek subtiliai pašalino prekę, o ne padarė didelį sandorį. (Žmonės pranešė, kad matėme, kad meniu jau nebėra galimybė.) Tačiau, kai spaudžiamas, “McDonald’s” pasirodė pareiškimas, kuriame sakoma: “Atsiprašome nuvilti. Mes padarėme keletą pakeitimų mūsų meniu, o tai reiškia, kad mes nustojome parduoti didysis pusryčiai “.

Žmonės ėmėsi “Twitter”, kad prarastų savo turinį:

Nėra jokios naujienos, ar “McDonald’s” šį sprendimą perduos Jungtinėms Valstijoms, tačiau dažnai didelės įmonės idėjos yra išbandomos užsienyje, kol jos išleidžiamos Amerikos visuomenei. Taigi galima sakyti, kad tai gali būti ilgas, kol nepasakysime savo didžiojo pasidžiaugimo.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...