Mes esame pasiruošę prisišlieti dėl Dunkin “Donuts” Moliūgų sūrio

Palikite tai “Dunkin” Donuts paversti ir paleisti su juo. Ši grandinė nėra svetima sezoniniams gėrimams – mes vis dar nesame per vasaros “s’mores” kavos – tačiau šį rudenį jie sustiprino savo žaidimą su įspūdingu moliūgų aromato produktų asortimentu.

Labiausiai įdomus naujas priedas turi būti moliūgų grietinėlės sūris, kuris bus prieinamas runkelėms nuo rugpjūčio 28 d., Kartu su likusiais rudens produktais. Grietinėlės sūris gaminamas su tikrais moliūgais (čia čia nėra mėlynių fiasko), ir gurkšnotų paprastą ar cinamono razinų bagelą.

Šį rudenį kartu su moliūgų kava bus galima įsigyti klevų pekano skonio kavos, ir kaip visada galite įdėti į karštą arba ledinę kavą, šalto alaus, espreso gėrimus ir sušaldytą “Dunkin” kavą (klevo baro pieno pyragas, visi?).

vaizdas

Dunkin “Donuts”

Taip pat grįžta moliūgų spurgos ir Munchkins, kartu su jų moliūgo kefynais, kurie papildo baltu apledėjimu ir sūrio trupiniais. “Dunkin” taip pat išleidžia naują šventinį rudenį su raudonu apledėjimu ir šokoladu bei apelsinų purškiu.

Jei tau patinka tavo skonis ir saldumas, čia taip pat yra klevo cukraus šokolado pusryčių sumuštinis su karamelizuotu klevo cukrumi vyšnių rūkytuoju bekonu, kiaušiniu ir sūriu, patiekiama ant šilto kruopos.

Dėl moliūgų kavos ištisus metus (arba iki žiemos, kai jūs viską geriate), atsargiai laikykite Dunkin moliūgų aromatizuotus K-puodelius arba supakuotą moliūgų kavą, kol jie išeis.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...