Moliūgų prieskoniai Mickey Beignets ir Churros yra Disneilendas, taigi laikas užsisakyti kelionę

“Beignets” ir “Churros” eina su “Disney” kaip “Mickey” ir “Minnie”, kaip Pelenės pilis ir “Instagram”, pavyzdžiui, moliūgų prieskoniai ir rudenys. Atrodo, kad niekada trūksta šventinių, visada “gramminių pūkuotų beignių ir puikiai traškūs churros yra išplito į ir aplink parkų.

Atsiradus rudeniui, “Disneilendas”, be abejo, yra sezoninio skonio žaidimas su moliūgų prieskoniu “Mickey Beignets” ir “Moliūgų prieskoniais” Churros, pagal “Disney Parks Blog”.

vaizdas

Walt Disney World

vaizdas

Walt Disney World

Pumpkin Spice Mickey Beignets praeityje gavo teigiamų atsiliepimų. “One Yelp” recenzentas apibūdina Mickey formos gydymą kaip lengvą ir purvą “su šilto cinamono ir muskato riešutų užuominomis”. Taip, skamba kaip manęs! Šių beženkų tešloje taip pat yra šiek tiek daugiau oranžinio atspalvio, nei kitų Mickey formos beignės.

“Mint Julep” barą, esantį Naujojo Orleano aikštėje Disneilendo parke, galite užsikimšti miltelių pavidalo cukrumi. “Mint Julep” internetinis meniu sako, kad “Myky” formos “Beignets” skiriasi nuo 4,99 iki 7,99 dolerių, priklausomai nuo to, ar norite 3 ar 6 paketų. Aš einu su 6 paku.

Kai būsite malonus ir paėmęs keletą mielių vaizdų nuotraukose, leiskite skrandžiui atsigulti, tada palieskite keletą mėgstamiausių važiavimų. Tada būsite pasirengę 2 rudens gydomiems rutuliams, pvz., Moliūgų Spice Churros!

Pasak “Disney” maisto dienoraščio, “Pumpkin Spice Churros” su grietine sūrio glaistu (šventa karvė) galima rasti “Churros” krepšelyje netoli “Haunted Mansion”, esančiame “Disneyland Park”. “Willie’s Churros” “Disney” Kalifornijos Nuotykių parkas parduoda “Moliūgų” Spice Churro “, o jaukioje” Cone Motel “parke parduodamas vienas su grietinėlės sūrio puvimu. Aš apie tave nežinau, bet sūrio padažo pasirinkimas yra parduotas.

vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, booksamillion.com

Loading...