Žmonės sako, kad šis super prabangus miego gėrimas puola jus mažiau nei 30 minučių

Insomniakai viską bandys miegoti – taigi daugybė losjonų, arbatų ir vitaminų, kurie vilioja visą naktį. Naujausias konkurentas, norintis patekti į žiedą: Som Sleep, melatonino pagrindu pagamintas gėrimas, kurį teigia pasakotojai, leidžia jums miegoti per 30 minučių ar mažiau.

Uogos skonio gėrimas yra negarbonizuotas, jis naudoja L-teaniną (dažniausiai arbatoje esančią aminorūgštį) ir GABA papildus, kad padėtų jums užmigti. “Amazon” klientai visada teikia naudos: “Skonis stebėtinai geras ir greitai išjudino mane”, – rašė vienas pirkėjas.

“Aš gėriau tai maždaug 30 minučių prieš miegą ir kaip laikrodis, aš užmigau taip lengvai”, – rašė kitas. “Po maždaug 10 minučių geriant gėrimą, aš jaučiuosi atsipalaidavęs, o ne kaip nervingas ir nerimas, kaip aš paprastai esu.”

“Som Sleep” yra reguliariai ir be cukraus versijų; reguliariai naudoja cukranendrių cukraus, o žemesnysis – naudoja steviją. Pradinėje formulėje yra 40 kalorijų, 8 gramai cukraus ir 15 gramų angliavandenių vienam kanalui.

vaizdas

Instagram

Aktorės ir mamos Jenna Dewan ir Hilary Duff paskelbė apie gėrimą socialinėse žiniasklaidos priemonėse, žymėdamos aktorę Joanna Garcia Swisher ir jos vyro Nicką Swisher’į, kuris yra “Som Sleep” patariamojoje taryboje. “Amazone” galima įsigyti keturias pakuotes “Mėgaukitės mėlynais gėrimais” (kurie nebuvo patvirtinti FDA). ir 24 paketai.


vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish Cookbook, amazon.ca

Loading...