Žmonės švaistomi per šituos “Lightsaber Churros” pas Disneilendą

Ar žinojote, kad tik už 4,50 $ galite gauti savo rankas ant savo šviesos žiburių? Tiesiog nesitikėkite, kad laimėtumėte su jais jokių kovų. Pasak “Disney Food Blog”, šie skanūs šviesos spinduliai “churros” parduodami “Churro Cart” miestelyje “Disneyland’s Tomorrowland” iki gegužės pabaigos..

Šie “įdomūs” patiekalai, dengiami putojančio raudono ir mėlyno cukraus ir valgomomis žvaigždėmis, taip pat buvo pastebėti “Žvaigždžių karų” dieną “Disney Hollywood Studios” (dar žinoma kaip “The Fourth May”).

Skirtingai nuo citrinos skonio “Golden Churros”, kurį “Disney” išleido kovo 50-osios Karibų jūros karalystės 50 metų jubiliejui, šie valgomieji žibintai ateina tik klasikinio chorro skonio.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Gali būti su jumis churro! #maythefourthwith you #StarWars #maythe four #churros #alltheglitter #jointhesweetside

Karolino Chase’o (@chasingcarolyn) bendrai paskelbta nuotrauka

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tamsi šoninė ar šviesos pusė? Man, abiejų pusių … Ar dar bandėte raudonų ir mėlynų chirrozių dar #disneyland? Jūs galite juos rasti “Churro” krepšelyje už “Star Tours”. Jie taip pat gražiai ir skanūs! Nebuvo pridėta skonio tiesiog gražaus dangaus cukraus su @bakerybling! Pažvelk į mažas žvaigždes !!! Taip linksma. Braukite bakstelėjimams!

“Heather Sievers” (@diningindisney) bendrai paskelbta nuotrauka

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Pateko į Dark Side. �� @ tipster384 #lightsaberchurros #keepingitchrizpy

Paskelbta ���� (@ louieguy)

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tamsi pusė prieš dešinę pusę? Manau, lol �� #lightsaberchurros

Jenniferio (@ jluna_15) paskelbta įrašyta

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš noriu tikrai raudonos ir tikrai mėlynos spalvos #instagram goals❤️ı #lightsaberchurros #starwarsday # maythe4th. . . . . . . @starwars @waltdisneyworld #starwars # maythe4thbewithyou #mtfbwy #maytheforcebewithyou #dhs #hollywoodstudios #disney #disneyig #disneygram #disneygirl #apholder #annualpassholder

Paskelbta ������������✈️ posti��✨�� ​​(@ ohnikkiyouresofine1)

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Elegantiškas labiau civilizuoto amžiaus ginklas. #churros #disneyland #starwars #tomorrowland # jubbyxdisneyland2017 #lightsaberchurros @plasticfangs

Paskelbta Julia Zolondz (@ julzinphx)

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...