Nekilnojamasis brolis Drewas Scotasas pasiūlė labiausiai stebuklingo purvino tortą

Taip pat populiarus kaip namai Turto broliai žvaigždės “Jonathan” ir “Drew Scott” dizainas yra tai, kas vyksta jų meilės gyvenime – rimtai, kai kurie iš populiariausių “Google” paieškų aplink juos klausia, ar jie yra vedę, pažintys ar vieniši, ir jei taip, ar jie gėjai ar tiesūs, ir tai savaitę Drew netyčia reagavo į gerbėjus, kai susirenka su savo šešerių metų mergaitė Linda Phan. (Jonathanas taip pat užregistravo rinką).

HGTV žvaigždė gali būti žinoma dėl renovuojamų namų, tačiau, kai atėjo į jo pasiūlymą, jis leido kitam pastatyti tokį atvejį, sukurdamas keturių pakopų daktaro Seusso įkvėptą pyragą. Pastelinės spalvos, topsy-turvy dizainas emuluoja Phan mėgstamą knygą, Oh, The Places You Go, pagal Žmonės.

Nuosavybė Brothers engagement cake

“Facebook” / “Le Dolci”

“[Jis atrodė panašus į kalno ant knygos viršelio, o simbolis, stovint ant pyrago, turėjo žiedą, kabantį iš jo piršto”, – sakė Scott žurnalui.

Jis taip pat specialiai sukūrė sužadėtinį žiedą, 1,2 karto išpjautą solitare sūkuriu.

“Aš vis dar šoku,” Phan sakė interviu Šiandien.

Scott dirbo su “Le Dolci Bake Shop” Toronte, kuriai buvo sukurtas pyragas, kuriame buvo sluoksniai Belgijos šokoladinio pyrago, užkimšto sūdyta karamelė “Swiss meringue”. Visa tai buvo padengta fontantais ir valgomaisiais rašalais, todėl kepykla galėjo pagyvinti desertą, atitinkantį visas paskutines knygos detales, nuo seu sų šrifto iki balionų šešėlių. (Vienas iš tortų dizainerių netgi pristatė savo 4 metų sūnaus knygos kopiją, dažnai nurodydamas, kad viskas buvo teisinga, pasakojo mūsų kepinių steigėjas Lisa Sanguedolcas.)

Nuosavybė Brothers engagement cake

“Facebook” / “Le Dolci”

Net kepykla turi ypatingą reikšmę “Scott” šeimai – broliai toli gražu daugelį metų, netgi filmavę “Brokerių nuosavybės” epizodą. Prieš kelias savaites Scotas paėmė Phan į parduotuvę, kad keptų su juo pyragą, kurią jis įrašė “Facebook Live”.

Kaip gerbėjai paklausė, kai jie susituos, jis nepasakė žodžio. “Aš tikiu, kad jis tada žinojo!” Sanguedolce parašė el. Paštu.

Nuosavybė Brothers

Courtesy Le Dolci

Skotas ne tik pristatė ją tortą, kai jis pasiūlė; Jis išėjo iš visų, paslaptingai įrašydamas traukinio “Marry Me” kelias savaites prieš vestuves. Per didelę naktį jis paėmė Phaną į restoraną, kuris grojo jo dainos įrašą, kai išvedė tortą. Jo sužadėtinė nuotaika buvo priblokšta.

“Kai tai išėjo ir, kai buvau nusileidęs vienam keliui, Linda buvo taip supainioti”, – paaiškino Scott. “Po to, kai ji pasakė” taip “, aš paėmė ją per kelias duris žemyn, aš turėjau – skridau savo šeimoje, mano šeimoje, mes turėjome kaip mūsų šeimą ir draugus, visus savo senus aukštųjų mokyklų draugus ir visus kartu – švęsti “

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Nuo pirmo momento sutikau Lindą, dar 2010 m., Žinau, kad ji yra ypatinga. Ir praeitą naktį aš tapau laimingiausiu žmogumi planetoje, kai ji sakė #ido ❤️

Drewas Scott’as (@ mrdrewscott) paskelbtas įrašas

Abu broliai ir Phan neseniai pasirodė Šiandien parodyti, kur jie aptarė pasiūlymą, ir ilgis, kuriuos Drew turėjo eiti, kad planai būtų išlaikyti. Dažnai jis norėtų pasiskolinti Jonathano telefoną arba jo gamybos komandos narius – skambinti į kepyklą, tik todėl ji nebūtų atsitiktinai pamatę skambutį iš parduotuvės.

“Drew gavo netikrą elektroninio pašto adresą, kad būtų galima naudotis, o tai viskas vyksta, jis nuramino įrašyti dainą garantuotos, kad ji manė, kad jis turėjo romaną ar kažkas buvo švenčių dienomis,” sakė Jonathanas.

Jis taip pat juokavo, kad jo broliškas pasiūlymas taip pat daro jam spaudimą, nes žmonės staiga klausia, ar jis netrukus iškels klausimą, ir jei jis tai padarys, kaip jis sugebės įveikti tai, ką padarė jo brolis.

“Aš beprotiškai myliu šią fantastinę moterį”, – sakė jis korespondentei Jenna Bush Hager, nors pokalbis pasikeitė, kol jis galėjo išsiaiškinti, ar artimiausioje ateityje jis taip pat planuoja nusileisti vienam keliui. Mes leisime jam paskelbti tą pačią dieną.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...