“Nutella” nori užpildyti skonio testerio poziciją, nereikalinga patirtis

Galima teigti, kad keturi mėnesiai, kuriuos mes praleidome Italijoje, su savo draugais ir aš pradėjome Neoficialų “Nutella” skonio testą – tai reiškia, kad mes “išmėginome” savo kelią (šaukštą, protą!) Per begalinį skaičių Nutella indai. Galbūt mes praleidome mūsų pašaukimą, nes šokoladinis lazdyno riešutas “Dangus-in-a-jar” dabar oficialiai siekia skonio testuotojų. Aš kartoju: žmonės ketina sumokėti valgyti Nutella. Aš žinojau, kad turėčiau pridurti “Nutella-eating” į mano gyvenimo aprašymo įgūdžių skyrių …

Prieš pradėdamas dirbti “Nutella” gyvenime, turėtumėte žinoti, kad atidarymas yra Italijoje, pagal Vietinis. Ferrero grupė ieško 60 “juslinių teisėjų” už “konditerijos degustavimo veiklą”. Kitaip tariant, žmonės, norintys sužinoti, kaip išgirsti saldžių gėrybių.

Darbo aprašymas, paskelbtas “Open Job Metis” (ir itališkai parašytas), sako, kad trijų mėnesių mokamas (!!) kursas išmokys pasirinktus kandidatus, kad išgirstų savo skonio ir kvapo pojūtį, ir aprūpintų juos žodžiais geriausiu apibūdinkite skonį. Manau, “Delizioso” tiesiog nesuardys.

Pagal Vietinis, Ferrero tikisi įdarbinti “neprofesionalus”, todėl patirties nereikia. Matyt, jie ieško nuolatinių vartotojų ir norėtų, kad kandidatai nebūtų labai išsilavinę mitybos ar “skonio mokslo”. Atrodo, kad aš vis dar varžovas!

Iš esmės vieninteliai reikalavimai yra šie: kandidatai neturi alergijos ir gali naudotis kompiuteriu. Rugsėjo 30 d. Prasideda šešiasdešimt sėkmingų skonio testerių. Tada dvidešimt “tinkamų” kandidatų bus samdomi ne visą darbo dieną dirbantiems darbdaviams, dirbs dvi dienas per savaitę dvi valandas. Taigi, “Nutella” degustacija gali būti visiškai šoninė.

Darbų sąrašas yra čia. Prašom. Ir tiems iš mūsų, kurie nebus gyventi svajone, dirbančiame ne visą darbo dieną, “Nutella-eating job” Italijoje, mes turime daug “Nutella” receptų, kad palengvintume pavydą!

vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, barnesandnoble.com

Loading...