“Omaha Steaks” skiria kepsnines vakarienes tik už 1 USD

Jie sako, kad nėra tokio dalyko, kaip nemokamas pietums, bet Omaha Steaks perduoda tokius pigius, beveik nemokamus pietus antradienį, rugpjūčio 1 d. Ir taip, tai apima ir jo garsiuosius kepsnius.

Tai dalis bendrovės pastangų skatinti savo naują 15 minutės “Skillet Meals”, kuri tą pačią dieną pradeda. Kiekvienas iš jų vidutiniškai išleidžia 2-3 žmones ir užima maždaug 20 dolerių. Tačiau, jei ruošiatės į artimiausią “Omaha Steak” parduotuvę rugpjūčio 1 d. (Galite rasti artimiausią naudojant ši nuoroda), jūs galite laimėti keptuvę tik už 1 dolerį. Ir nors jūs leidžiama tik vienam asmeniui, Helovino kostiumai pradeda pasirodyti parduotuvių lentynose, todėl pasimatymas neturėtų būti pernelyg sudėtingas. Tiesiog sakau.

Meniu įvairovė yra tokia pat, kaip Italijos vištienos Piccata, “Asian Pepper Steak”, “Steak au Poivre”, “Maroko jautiena”, “Tempura Orange Chicken” ir “Indian Chicken Curry”..

Italijos vištienos piccata

vaizdas

Omaha Steaks

Šis patiekalas, kuriame yra citrinų piccata padažas, portabelio grybai ir Mafaldos makaronai, puikiai tinka bet kuriai šeimai, kuri mėgina palengvinti savo vaikus bandant daržovių.

Azijos pipiros kepsnys

vaizdas

Omaha Steaks

Steikas keptas į keptuvę, įpilamą į briauną su pipirais, padengtu saldžiu ir pikantišku kinų padažu, visi patiekiami per ryžių lovą? Taip, gerai, pasirašykite mane.

Steak au Poivre

vaizdas
Omaha Steaks

Šis kepsnys yra supuvęs į pažodinį prancūzišką brendį ir patiekiamas ant bulvių lovos. Faaaance.

Maroko jautiena

vaizdas

Omaha Steaks

Tai patiekalas Maroko stiliaus Harisos padažas (paprastai aštrus) ir saldžiosios bulvės, visos virtos kucėsCous.

Tempura oranžinė vištiena

vaizdas

Omaha Steaks

Švelniai kepta vištiena, įmirkyta citrusų padaže, padės jums išmesti mėgstamą vietą.

Indijos vištienos karis

vaizdas

Omaha Steaks

Vištienos karis yra pagyrimas su Indijos skonio, pavyzdžiui, citrinžolės, kardamono ir kokoso pieno. Skanus patiekalas patiekiamas per ryžių lovą.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...