OMFG: Hario Poterio gerbėjai gali valgyti Halloween tematikos vakarienes, esančius Hogwartse

Helovinas gali būti po dviejų mėnesių, bet kai kurie dalykai, ehem, visi dalykai, susiję su Hariu Poteriu, verta planuoti ateityje. Vietoj to, kaip ir bet kuris kitas “muggle”, penktą kartą kaip Cogwarto vedlys puošia, laikas padaryti kažką didesnio.

Spalio 26, 27 ir 28 d. “Harry Potter” gerbėjai gali rezervuoti “Warner Bros. Studio Tour” Londone savo antrąjį “Cogwarts After Dark” patirtį. Ką galite tikėtis? Kokteiliai ir kanapės, po kurio vyks dviejų patiekalų vakarienė Didžiojoje salėje. Eik į priekį ir PINCH ME. Jūs būsite apsuptas 100 plūduriuojančių moliūgų, raudonųjų obuolių ir pusryčių.

vaizdas

https://www.delish.com/holiday-recipes/halloween/

Vakarienės meniu taip pat yra supakuota su skaniais patiekalais: rūkyta antis su moliūgo tyrine ir kraujo apelsinų želė arba ožkos sūrio vaistažolės, po to patiekiami kepta avinėlė, grybų ir askaloniniai česnakai arba moliūgai, burokėliai ir šalavijo tarte tatinas.

Žinoma, desertas taip pat bus patiekiamas, a.k.a geriausia dalis, kuri yra moliūgų brûlée ir tamsaus šokolado putos tarnavo draudžiamame miške.

Atvykstant į bilietą, kuris kainuoja didelį 308 dolerių (240 svarų sterlingų) vienam asmeniui, yra ne darbo valandų studijos kelionė su apsilankymu bendroje “Gryffindor” kambario patalpoje ir Weasley virtuvėje “The Burrow”. Kas sakė, kad pinigai neperka laimės? Mes norėtume, kad sveiki svetimi.

Jie netgi turi lazdos choreografą, taip, tai yra dalykas, kuris gali išmokyti jus, kaip tinkamai kovoti su Death Eaters, prieš apvalinant naktį su stikliniu Butterbeer (YUM) ir kelione Down Diagon Alley. Bilietai netrukus bus parduoti, taigi, jei jūs pasipiktinsite šio Hogwartso ekstravaganos mintimis, nelaukite.

vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO “Delish Cookbook”, amazon.com