“Papa John’s” dabar parduoda picą su marinuotėmis ant jos

Tiems, kurie kada nors diskutavo, ar eiti į pristatymą, ar pasitraukti iš pavaros per vakarienę, tavo begalinis “Aš nežinau, ką tu jauisi valgyti?” atgal ir pirmyn gali būti baigta. “Papa Jonas” sujungė abu pasaulius su savo naujausia kūryba, keptule “cheeseburger” pica.

Iš pradžių tai gali atrodyti ne taip paprasta. Sūris eina į picą, jautienos malta jau buvo ant picos, bet grandinė čia nesibaigė. Ne, Papa J prisiėmė skonį, tešlą papildydama zesty mėsainio padažu vietoj tradicinės marinara, paskui apibarstydama visa tai su jautiena, bekonu, supjaustytais romų pomidorais, čederiu ir “tikru sūriu, pagamintu iš mozzarella” (o, ką ?!), pagal spaudos pranešimą.

Papa John's

Sarah Weinberg

Tačiau tikra garbės šlovė čia yra ta, kad pica paliečia vieną iš didžiausių maisto produktų tendencijų internete: visa tai yra su uogų daržovėmis. Taip, marinuoti agurkai.

Galutinis rezultatas yra kaip pica ir “Big Mac” steroidams. Iš pradžių skonio testeriai buvo atmesti šiltų marinatų dėl pica idėja. Ir tada jie bandė gabalą. Jau seniai visi šeši pyragai buvo praėjo, ir bendras sutarimas buvo tas, kad marinuoti vaisiai papildė gaivinančią melancholiją, mažinančią visų mėsos ir sūrio sunkumą, panašiai kaip bananų pipirai daro tradicinę pica (tai yra, jei manote, kad bananų pipirai tradicinis papildymas, žinoma).

Papa John's

Sarah Weinberg

Ši pica tik siūloma ribotą laiką ir mažesniu tarifu – tik 10 dolerių už didelę arba panašią picą. Šiuo metu “Louisville”, Kentukis pagrįsta grandinė taip pat parduoda “Bacon Cheddarsticks”. Tai duonelės, padengtos Papa John’o specialiu česnakiniu padažu, po to padengtos bekonu, čederiu ir dar daugiau “tikru sūriu, pagamintu iš mozzarella”.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...