“Passenger” apdovanojo 500 dolerių už savo “Delta” skrydžio užkandą muitine

Tai trys skrydžio valandos. Jūs išnaudojote filmo pasirinkimą, jūs kenksmingai ir neramus, bet kaip tik vėl grįžtate prie “Uno” grojimo, patiekalų krepšelis eina į kiemelį ir jūsų akys įsižiebia. Ne todėl, kad ateina bet kas, bet nemokamas maistas yra geras maistas. Tačiau vienam “Delta” keleiviui vis dėlto pasekmės nebuvo verta. Iš jos važiuojančio valgio obuolys paliko jai apmokestinamą 500 dolerių baudą.

Crystal Tadlock skrido pirmoje kojoje jos tIšparduodamas namo iš Paryžiaus, kai jai buvo suteikta “Apple Delta” logotipo apvyniota obuolė iš palydovo, kaip dalis valgio tiekimo skrydžio metu, pranešė KDVR.

Tadlockas pasakė KDVR, kad ji įmesdavo vaisius į savo maišą antras skrydis namo į Denverį, bet jos maišą atsitiktine tvarka ieškojo muitinės ir sienos apsaugos agentas, einant per papročius Niujorke.

Ji paaiškino agentui, kad ji gavo užkandą iš oro linijos ir paklausė, ar ji gali ją išmesti, ar valgyti. Ji sakė, kad agentas sakė ne, o vietoj to davė jai didelę baudą.

“Jis manęs paklausė, ar mano kelionė į Prancūziją buvo brangiai kainuojanti, ir aš pasakiau:” Taip. “Aš tikrai nesupratau, kodėl jis uždėjo šį klausimą, ir tada jis sakė:” Tikiuosi, kad būsiu daug brangesnis, kai būsiu apmokestinamas $ 500 “, – sakė Tadlockas KDVR.

“Tadlock” yra pasirengęs kovoti su bilietu teisme per mokėjimą. “Tai tikrai gaila, kad kažkas turi eiti per tą ir būti traktuojama kaip nusikaltėlis dėl vaisiaus gabalo”, – pridūrė ji.

Pasižiūrėjome į JAV muitinės ir pasienio patrulių, tačiau dar negavome.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.