PATVIRTINTA: Žemės riešutų sviestas ir želė Oreos netrukus pasirodys

ATNAUJINTA POST: 3 rugpjūčio 2017 m., 15.31 val. EST

“Oreo” atstovas patvirtino, kad žemės riešutų sviestas ir želė sumuštiniai slapukai yra tikri, ir jie yra “Kroger” išskirtiniai. Dabar paketai spindi parduotuves, o jų mažmeninė kaina yra 4,49 USD už kiekvieną.

PB & J Oreos

Oreo

ORIGINALUS POSTAS: 2017 m. Rugpjūčio 3 d., 12.29 val. EST

“Oreo” jau keletą metų buvo “lunchbox” štapelis, tačiau dabar kompanija viską išlaiko, įkvėpdama kitą vaikystę turi turėti slapukų formą. Žemės riešutų sviestas ir želė “Oreos” yra tikri, ir dabar jie nukentėjo parduotuvėse.

“Junk Food Banter” trečiadienį atkreipė dėmesį į ilgai svajojančią skonį su “Instagram” paštu, patvirtinančia jos egzistavimą:

Skirtingai nuo mūsų įsivaizduojamos versijos, kurioje pasirodė šokolado slapukas, “Oreo” išleido visą “PB & J” skonį: joje naudojami du vaniliniai slapukai ir žemės riešutų sviesto bei želė kremas.

Nors “Oreo” dar turi patvirtinti skonio egzistavimą, “Junk Food Banter” nuotėkis praeityje buvo labai patikimas. Remiantis jo “intel”, skamba kaip “Kroger” išimtinė – ji buvo pastebėta ten, o prieš metus didžiųjų prekybos centrų tinklas “Swedish Fish Oreos”.

Mes atnaujinsime šį įrašą, nes žinome daugiau, tačiau su bendrovės istorija, kai tik kas mėnesį šiais metais pradedama gaminti naujus skonius (žr. Misisipės purvo pyragą, mėlynių pyragą, “Jelly Donut”, “Fejerverką” ir “Dunkin” “Mocha Latte” keli), atrodo labai tikėtina, kad skonis yra tikras. Geriausias būdas išsiaiškinti? Pasitraukite į “Kroger” parduotuvę, o jei tai padarysite, perskaitykite mus, ką rasite.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” programą.

Loading...