“Pizza Hut” nori kasdien būti “Triple Treat” šventė

Kalbėdamas apie greitą atostogų sezoną ir įvairią skanų maistą, pica tikriausiai nėra pirmas dalykas, kuris atsiranda. Per sezoną, kuriame dominuoja moliūgų prieskoniai ir viskas obuolių, “Pizza Hut” pakilo iki “literal” plokštės su savo nauja Triple Treat Box. Tik už 19,99 dolerius galime tik užsisakyti vieną iš jų vakarienei.

vaizdas

Pica Hut

Šis pasirinktinis trijų lygių, atostogų tematikos dėžutė yra prieinama nuo šiol ir apima dvi vidutines – vieną papildomą picą, duonos lazdelių ar skonio lazdelės ir Hershey “Ultimate” šokolado chipą. Pica gali būti pritaikyta pagal jūsų pasirinkimą virimo, padažų ir krasto skonių (mes VISI apie Honey Sriracha ir Smokehouse BBQ). “Breadsticks” yra vienas iš labiausiai parduodamų grandinės elementų, tačiau jas galite pakeisti “Treat Box” skonio lazdelėmis, pavyzdžiui, “Toasted Parmesan” arba “Fiery Red Pepper”. Pica dydžio slapukas, gana neseniai pridedamas prie “Pizza Hut” meniu, yra supakuotas su “Hershey” šokolado drožlėmis ir yra garantuotas, kad bus minios mėgėjas.

Siekdama palengvinti atostogų sukeltą stresą, “Pizza Hut” išleido “Triple Treat” dėžutę kaip lengvą maistą, skirtą pasidalinti su savo šeima ir svečiais iš miesto, sakydamas, kad kiekviena diena turėtų jaustis kaip atostogos. Tai šventė supakuota į specialų dėžę, taigi tai daro puikią dovaną pica mėgėjams jūsų gyvenime. Jei jaučiate kaltinimą dėl karbamido, kurį ketinate įlipti, Pizza Hut pašalina dirbtinius skonius ir spalvas iš savo pagrindinių picių – pirmosios nacionalinės picos grandinės. Ar tu negavai? Jūs netgi galite prarasti svorį.

vaizdas

Giphy

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...