Populiariausi 15 geriausių užkandžių jūsų Oskarų vakarėliui

15. Brownies

Sarah Michelle Gellar

“Chelsea Lupkin”

Brownies yra puikus ir visi, bet jie dar geriau, jei valgysite juos kaip mūsų mergaitė Sarah Michelle Gellar. Nesvarbu, ar ji paėmė signalą iš “Pinterest” ar “Pinners”, vadovaudamasi savo vadovu, puikūs minčiai galvoja panašiai.

14. Bananų Splitas

vaizdas

Ethan Calabrese

Mes niekada nesuprantame apie klasikinį “Oskarų” desertą, bet mes galime įsitvirtinti bananų padalijimo traukinyje. Laikykitės klasikinio stiliaus ar eikite su tendencija, tiesiog negalite eiti netinkamai, kai dalyvauja bananai ir ledai.

13. Braškių pyragas

vaizdas

“Chelsea Lupkin”

Gerai, būkime sąžiningi, mes buvome gerbėjai braškių keptuvės, kol jie buvo kietas. Bet mes norime dalintis savo žiniomis apie šį bombų desertą, kad galėtumėte turėti puikią vakarėlę.

12. Sūrio kamuoliai

vaizdas

Dana Gallagher

Sūrio kamuoliukai, atrodo, nėra niekam būdingi, bet “Pinners” tampa dar kūrybingesni, ne tik juos įstrigdę, bet ir mini. * Įspėjimas *: priėmimas mini reiškia, kad jūs tikriausiai valgysite nepatogiai (bet mes nesvarstysime).

11. Pikantiškos krevetės ir dešra

vaizdas

Flickr / Esimpraim

Jei negalite nuspręsti tarp aštraus krevečių ir aštraus dešros, vienintelis logiškas dalykas yra tai, kad gauti tiek.

10. Vištienos kepsnys

<p>Greitai, kvapnus ir visiškai šeimai palankus, tai įkvėpė kiekvieno lengvai eiti į patiekalą. kepta vištiena ” garantuojama, kad bus minios mėgėjai.</p><p><strong>Receptai: kepta vištienos souvlaki</strong></p><p>“title =” Kepta vištienos souvlaki ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/480×480/54f6689a26438_-_grilled-chicken-souvlaki-recipe-wdy0614-pvoqpa-s2.jpg?resize = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p></div></div><div class= Anna Williams: Maisto dizainas pagal Vivianą Lui; Prop stiliaus pagal Pamela Duncan Silver

Ką Pinneriai iš tikrųjų ieško, yra “Souvlaki”, kuris iš esmės yra vištiena Graikijos marinade. Bet iš tikrųjų, visi keptos vištienos keptuvės yra gerai, todėl kodėl diskriminuoti?

9. Candied Bacon

vaizdas

Con Poulos

Konkrečiau kalbant, faktinis paieškos terminas, kurį naudoja žmonės, yra “Candied Smoked Chipotle Bacon”. “Chipotle” arba “chipotle” be cukraus, be cukraus, visada skamba kaip gera idėja.

8. Vištienos Fajitas

vaizdas

Martin Jacobs / Stockfood

Meksikietiškas maistas gali atrodyti kaip akivaizdus pasirinkimas vienai iš didžiausių Holivudo naktų, bet ar fajitas kada nors jus nuvilia? Ne, ne jie neturi.

7. Kepti raivoliai

vaizdas

Čia “Delish” makaronai yra “BAE”, todėl vartojame vieną iš mūsų pagrindinių maisto produktų grupių, jį giliai kepdami ir įdėdami jį ant lazdelės, skamba kaip sapnas..

6. Pica

Margarita Pizza

Yoshihide Nomura / Flickr Creative Commons

Pinneriai nesupranta, kokio tipo picos jie nori, bet atvira protas visada yra gera idėja, kai jis ateina į picą. Geras užkandžių pasirinkimas – tai antipasti pica ar pica, ištraukianti duoną. Nepriklausomai nuo to, ką pasirinkote, pica visada yra pergalė.

5. B.L.T..

blt sandwich

Getty Images

Vienas iš pagrindinių ingredientų yra bekonas, todėl mes iš tikrųjų nesuprantame, kodėl B.L.T.s dar nėra Oskaro vakarėlis.

4. Meatball Sub

Baklažanas and Rapini Meatball Subs

Kokosų ir laimų prizmę

Galbūt geriausias mėsos paukščių mėsos paėmimo būdas gali būti mėsos paukštis. Visi skonis ir be rūpesčių? taip prašau.

3. Kubos sumuštinis

<p>Šis sumuštinis yra danguje sudaryta santuoka!</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Kubos Rubenas</strong></p><p>“title =” Kubos Rubenas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/480×480/54f9042b1483a_-_cuban-reuben-600.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture><p></span></p></div></div><div class= Nuotraukų kreditas: Dave Lauridsen

Kubietiški sumuštiniai, kurie tradiciškai gaminami su yummy kiauliena, yra originalūs ir skanūs, todėl mes džiaugiamės, kad jie daro savo “Oskarų” debiutą.

2. Muffuletta

Rytus Coast Muffuletta - redbook 0807

James Baigrie

“Muffuletta” iš esmės yra visų geriausių užkandžių, kuriuos gali pasiūlyti pasaulis, kolekcija. Alyvuogės, skrudintos raudonos paprikos, saliami, kumpis ir provolonas – jie visi yra, kad tai būtų geriausias “viskas viename” užkandis.

1. Salotos

vaizdas

Nuotraukų kreditas: Con Poulos; Maisto stilistas: Michelle Gatton, “Stockland Martel”; Prop stilistas: Megan Hedgpeth

Viršutiniai šeši populiariausi “Oskaro” užkandžiai yra tokie: šefpavietės salotos, arbūzų salotos, cezario salotos, antipasto salotos, graikų salotos ir tortellini salotos – visos iš anksto paruoštos kebabuose. Mes nežinome, ar tai yra todėl, kad visi jaučiasi įkvėpti nuo liesų aktorių, kad tikrai malonu raudoną kilimą, bet nesvarbu, kokia priežastis, mes vertiname jūsų bandymą kurti salotas.

Loading...