Pora yra nuteista užmegzti seksą “McDonald’s Drive-Thru”

Mes visi turėjome tokių vėlavimų greito maisto cravings, bet vienos poros troškimas nuėjo per toli McDonald’s į Morristoną, Swansea miestą Anglijoje, o teisėjas tiesiog nuteisė juos už “gyvulišką geismą”.

Pasak “The Mirror”, 28 metų mergaitė Lisa Gray buvo sugauta sekso veiklai savo vaikinu, Rhysas Higginsas, 24 val., 4:30 val. Gegužės pradžioje. Žiūrovai pamatė, kad pora išryškėja, ir, kaip scenos intensyvumas, liudytojas Gray pamaitino vairuotojo šoninį langą. Visą 20 minučių incidentą sugavo “McDonald” stebėjimo kameros ir žiūrovų mobiliųjų telefonų kameros.

Pora apsistojo “McDonalds” po nakties gerti. Pasak teismo ataskaitų, abu įsakė iš važiuojamosios dalies, bet laukė prie savo maisto lango (restoranas tvirtino, kad yra grilio problemų). Žmonės scenoje sakė, kad po to, kai Grey pradėjo pypėti ir šaukti į darbuotojus, Higginsas pradėjo eigą jai atlikti sekso veiksmus jam, kol jie laukė. Prokuroras paaiškino, kad “p. Higginsas pakilo ant jos ir atliko jai seksualinį veiksmą”. Žiūrovai taip pat tvirtino, kad jie atrodė stipriai apsvaigę.

Policija buvo pakviesta į sceną, o Grey (vairuotojui) buvo išbandytas kvėpavimo takas, tačiau ji pasiekė teisėtą ribą. Jie buvo areštuoti, o Gray buvo apkaltintas nešvariu, nepadoriu ir prieštaringu prigimtimi viešoje vietoje.

Neseniai buvo įteikta Gray, vienos motinos, už jos nuteisimą, ir teisėjas turėjo keletą griežtų žodžių. “Tavo gyvuliškasis linksmumas paskatino du tu prarasti bet kokį orumą ir pagarbą”, – sakė teisėjas Paul Thomas QC. “Jūsų du padarė save ir savo automobilį į žmogaus zoologijos sodą”.

Abi, tiek Swansea, buvo skirtos keturių mėnesių kalėjimo, bet sustabdytas 12 mėnesių ir nurodė sumokėti maždaug 2000 JAV dolerių baudas ir teisinius mokesčius. Grey buvo paduota keturių mėnesių komendanto valandai, kad liktų uždarytas nuo 9 iki 7 val., O Higginsas buvo išsiųstas reabilitacijos kursui.

H / T: veidrodis

Loading...