Queso Pong yra naujas alus

vaizdas

Del Taco

Mūsų dieną pastebėjome daugybę alaus teno variantų. “Roomba” tenisas, “Prosecco” tenisas ir net “Quidditch” tenisas, todėl “frat-party” žaidimas yra įdomus nepriklausomai nuo jūsų gėrimų ar pop kultūros pageidavimų. Tačiau niekas nebuvo toks genas, kaip ir mūsų mėgstamiausias skystis.

“Del Taco” pakilo iki švelnios progos ir sukūrė “Queso Pong” po “Facebook” pranešimo, kuriame pakvietė “Kas ateina?” nuėjo viruso. Panevimo vietoje alų pakeičia queso, o tortilijų lustai – ping pongo kamuolius. Po to, kai tūkstančiai patinka ir komentarai parodė, kad žmonės buvo leisti žaisti, “Del Taco” nusprendė pakoreguoti dalykus, išmesti solo puodelius ir sukurti pilną Queso Pong paketą.

Pakuotėse yra taisyklė, “Del Taco” puodeliai, pakankamai queso, kad užpildytumėte 12 puodelių, žetonų krepšys ir pakuotė. Tačiau yra sugavimų – jie yra siūlomi “labai” * ribotam laikui vienoje sėkmingoje vietoje: 11066 Santa Monica Blvd. Los Andžele, netoli UCLA miesteliu. Dvideščiai laimingų ten žaidėjų gali gauti nemokamą paketą rytoj, lapkričio 10 d., Pradedant 8 val.

Jei nesate “L.A.” teritorijoje, galėtumėte neabejotinai paimti žaidimą per greitą “Del Taco” paleidimą. “Tex-Mex” grupė rugpjūčio meniu pristatė “queso blanco”, maždaug tuo pačiu metu kaip “Chipotle”. Žetonų ir queso pusė jums kainuos 1,29 dolerių, o tik queso pusė – pinigai.

SUSIJUSI VIDEO:


Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...