“Skittles” išleido tik naują Valentino dienos garbę

Jei tikisi, kad šiais metais Valentino diena bus vienišas, tai yra bent jau gerai žinant, kad jūs galite jaukiai jaustis su šiek tiek naujų “Skittles” skonių, skirtų atostogoms. Pasak kai kurių pagrindinių maisto “gramminkų”, “Skittles” gerbia puikias atostogas, išleidžiant visiškai naują “Love Mix”, užpildytą raudonomis, baltais ir rausvomis saldainiais.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

3-ioji “Aš mėginu rasti meilę Candy Aisle” perkelia mus į naują “Skittles Love Mix” “Target”! Skonis yra Braškinis, Vyšninis, Arbūzas, Yumberry (tai yra WTF ?!) ir Baltoji vynuogė. Penkios skirtingos skonio, skirtos mylėti mane? O berniukas, mano pirmasis šešiasdešimt! �� (Aš esu grynasis. ����ູ����)

Pranešimas, kurį “JunkBanter.com” bendrina “�������� (@ junkbanter)”

Naujasis saldainis buvo paskelbtas “Instagram” prieš naujus metus “Junk Banter” (@junkbanter), kuris nuotraukoje parašė, kad mišinyje pristatyti skoniai yra “Arbūzas”, “Baltasis vynas”, “Yumberry”, “Strawberry” ir “Vyšnia”.

“Balta vynuogių skonio verčia manyti, kad tai buvo visi vyno skoniai, o ne kitas Skittles mišinys įvairių vaisių”, dienoraštis rašė.

“Candy Hunting” (@candyhunting) taip pat paskelbė naują “Instagram” kamino nuotrauką, pažymėdamas, kad “Skittles Love Mix” yra tik “Target”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Naujas “Skittles Love Mix” dabar! Skonis yra arbūzas, baltas vynas, jumbaris, braškinis ir vyšnia. Balta vynuogių skonio verčia manyti, kad tai visi vyno skoniai, o ne kitas Skittles mišinys įvairių vaisių. Bet kokiu atveju, radau juos Target.

Paskelbta @ candyhunting ”

Šie nauji “Skittles” oficialiai atvyko į “Target” saldainių eilą sausio 7 d., Tarp kitų išskirtinių Valentino dienos tematikos saldainių, tokių kaip “Reese’s” žemės riešutų sviesto meilės klaidos, “Hershey’s Cupcake” bučiniai ir “Dove” pieno šokoladas ir “Caramel Love Notes”.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...