“Starbucks” išleidžia “Mango Dragonfruit” gaiviuosius, tik vasarą

Pirmoji vasaros diena yra už kampo (T-minusai – dvi dienos, tiksliai), o kylant aukštoms temperatūroms reikia gaiviu gėrimu, kad kovotų su visa prakaito. Taigi, “Starbucks” šį sezoną padės jums numalšinti savo troškulį, antradienį išleisdamas savo naują “Mango Dragonfruit Refreshers” gėrimą..

“Mango Dragonfruit” gaivikliai, kurie yra arbatos gėrimai, yra pagaminti iš tikru raudonųjų vaisių drakono vaisių, dar vadinamų “pitaya”, suteikiant ryškiai raudoną spalvą. Tai puikus “Instagram”, o laimingi klientai jau pradėjo dalintis savo pirkiniais internetu.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai jūsų #MangoDragonfruitRefresher atitinka jūsų Fitbit grupę #Starbucks

Raštas, kurį “Amber” (“@ dairmobarb”) bendrai naudoja

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tai yra “PRIDE” savaitė Sietle, ir tai nėra geresnis būdas švęsti tuomet su mūsų NAUJO Mango Dragonfruit atnaujinimo! Rytoj turimos parduotuvės! ❤️������ս▄. . . #MangoDragonfruitRefresher #ThatColorTho #pride #AllTogetherNow #Seattle #MadisonPark #AfternoonMade

“Starbucks Madison Park” (@madisonparkstarbucks) paskelbta žinia

“Starbucks” išleido socialinių ir žiniasklaidos draugiškų išradimų istoriją. 2017 m. “Unicorn Frappuccino” buvo pagamintas su violetiniu pagrindu ir mėlyna sūkuriais, kurie sukūrė rožinės spalvos atspalvius, kai visas jas sumaišo. Ir “Starbucks” Meksikoje, “Mermaid Frappuccino” sukūrė toną bangų (skirtų kanalų) į pietus nuo sienos.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

! ️NEW #UnicornFrappuccino iš @Starbucks yra TOMORROW (4/19)! “Mes turėjome viduje prieigą prie šio naujo stebuklingo gėrimo su skonio profiliais, pradedant nuo saldaus iki rūgštaus, kai sipo! ��: rožinė, mango, kremo Frappucino su grietine mėlyna smėlio, apibarstyta rausva ir mėlyna dribsnių. #UnicornFrappuccino

“Joe” “NonstopEats” (@nonstopeats) bendrai naudojama žinia

Tačiau šie gėrimai buvo laikini meniu priedėliai, tačiau, kadangi “Mango Dragonfruit” atnaujinimas yra čia, kad liktų “Starbucks” surastų keletą tūkstančių būdų jį sujungti.

Bendrovė didžiuojasi, kad yra 170 000 būdų pritaikyti bet kokį “Starbucks” gėrimą, o vienas iš būdų yra papildyti kokoso pienu, o ne vandeniu, jūsų “Mango Dragonfruit” atnaujinimui. Šis naujas gėrimų receptas vadinamas “Dragon Drink”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Ateikite išbandyti naują “Mango Dragonfruit” atnaujinimą, kaip yra arba su kokoso pienu, skiriant kreminį, saldesnį skonį! #dragondrink Šis atogrąžų įkvėptas gaivusis megztinis gaminamas iš saldžių mango ir drakoninių vaisių skonių derinio, rankomis su ledu ir šaukštelis iš tikro supjaustytų drakoninių vaisių. (Nėra jokių dirbtinių spalvų ar saldiklių, o maždaug 100 kalorijų už geriausią dydžio gėrimą ��)

Tekstas ir Hollemanas (“@hollemanstarbucks”) “Starbucks” pasidalija žinia

“Starbucks” taip pat pažymėjo, kad šie “Refreshers” bus rodomi JAV ir Kanados parduotuvėse ir bus nuolatinis šių meniu papildymas. Be kokoso pieno, jie ne mažiau kaip 100 kalorijų už kiekvieną 16-uncijos gėrimą be jokių dirbtinių spalvų ar saldiklių. Bet dar nėra žodžio, ar tai leidžia jums kvėpuoti ugnimi, drakono stiliumi.

Loading...