“Starbucks” tik padidino savo kainas visoje JAV … vėl

“Starbucks” žino, kad vartotojai negali gauti pakankamai savo kavos, o jų melžimo “tai visiems verta. Nr pun skirtas.

Pagal “Associated Press”, ketvirtadienį ketvirtoji kavos kompanija pranešė, kad didžiausia įprastos kavos kainos kaina padidės 10 centų iki 20 centų, pradedant šią savaitę daugumoje JAV parduotuvių. Pavyzdžiui, maža (taip pat žinoma kaip aukšta) puodelis virtos kavos parduos už $ 1,95 iki $ 2,15 daugumoje vietų. Ataskaitoje nenurodyta, kurios iš jų.

Naujos žinios gali būti nusiminusi reguliarios “Joe” puodelio entuziastų, tačiau tai neturės įtakos klientams, kurie mėgsta kitų rūšių kavos. AP praneša, kad “Starbucks” teigė, kad latų ir ledų kačių kainos daugumoje parduotuvių išliks nepakitę.

“Starbucks”

Ir beje, tai nėra pirmas kartas, kai “Starbucks” padidino savo kainas. Rugsėjo mėnesį tam tikri meniu punktai buvo išauginti 10 proc., Įskaitant keletą espreso gėrimų, paruoštos kavos, bekono gouda pusryčių sumuštinius ir slapukus. Atsižvelgiant į plotą, padidėjimas svyravo nuo 10 iki 30 centų.

Paklaustas, kas yra paskutinis padidėjimas, “Starbucks” atstovas spaudai sakė Šiandien kad sprendimas buvo priimtas “pagal atskirus produktus ir pagal rinką”.

Pasakė ir spaudos atstovė Sanja Gould JAV šiandien kad pokytis yra “lygiavertis pramonės praktikai ir atitinka maisto” nuo namų iki “infliaciją, kuri yra nuo 2,2 iki 2,4 proc.”

“Periodiškai vertinant kainas, galima subalansuoti poreikį pelningai valdyti savo verslą, tuo pačiu išlaikant vertę mūsų ištiktiems klientams ir pritraukiant naujų klientų”, – pridūrė ji. “Šis kainų koregavimas nebuvo susijęs su praeitos savaitės parduotuvių uždarymu ir treniruotėmis.”

Minėti “Gould” uždarymai susiję su neseniai vykusia kavos grandinės diskriminacija dėl rasinių diskriminacijos, kurioje Filadelfijos parduotuvėje buvo neteisėtai areštuoti du juodi vyrai. Dėl incidento “Starbucks” buvo priverstas daryti didelę žalą, paskelbdamas atsiprašymą ir pranešdamas apie savo planus laikinai uždaryti JAV parduotuves gegužės mėnesį, kad atliktų rasinių slenksčių mokymus.

Ketvirtadienį kai kurie klientai greitai atkreipė dėmesį į bendrovės ginčus, išgirdę apie “Starbuck” neseną kainų padidėjimą. Kiti tiesiog tiesiog nebuvo labai laimingi apie tai.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.