Tai gali būti jūsų brangakmenių apdailos deimantiniai buteliukai iš 35000 eurų

Atnaujintas įrašas: kovo 10 d., 2018 m., 19.45 val. EST

Nors $ 35,000 butelis raciono padažu yra tinkamas honoraro, paslėptas slėnis paaiškino, kad ji neketina siųsti bedazzled butelis kaip vestuvių dovana Prince Harry ir Megan Markle. Jūs vis tiek galite laimėti ir reikalauti, kad tai tavo, laikydamiesi toliau pateiktų nurodymų.

Originalus pranešimas: 2018 m. Kovo 8 d. 18:13. EST

Kadangi karališkasis personalas kruopščiai kronikos kiekvieną dovana priima princas Haris ir Meghanas Markle savo vestuvių dieną – kaip ir karališkoji tradicija, istorikai be jokios abejonės turės kelis nuostabius mišinio papildymus. Niekas to nežinotų, kas prasideda iki gegužės 19 d., Kai pora keistis įžadomis, bet atrodo, kad “Hidden Valley Ranch” jau pasiėmė savo dovaną. Ir tai yra kaip išvystyta “Murica, kaip jūs galite įsivaizduoti.

Plebeians of the world, šventė savo akis į šį 18 karatų baltojo aukso buteliuką razinų padažu, kuris apipjaustytas deimantais ir safyrais. Pasak “Pranešimo spaudai”, skirto gerbti “didžiulį garsiojo amerikietiško brolio su britų karaliavimu” susivienijimą, taip pat “primena jai žinomus savo namuose esančius skonius”, “A sąrašo garsenybių juvelyras” sukūrė butelį. Šalis.”

Paslėpta Valley Ranch Bottle

Paslėptas slėnio rančas

Šis butelis nėra joks pokštas. Ji yra padengta 75 karatų vertingais brangakmeniais, todėl ji vertinama 35 000 dolerių. Galite beveik nusipirkti tris visiškai naujus “Nissan Versas”.

Bet Slėptu slėniu žino, kad negalite įdėti kainų žetonų į meilę, nesvarbu, ar tai būtų šventa santuokos rūšis, ar skonio pavidalą – jūs, viskam, visko. Atsiprašome, pasaulio milijardierių – negalite nusipirkti tokio statuso simbolio. Jūs turite būti Harkle (tai jų garsenybių vardas, ar ne?). Arba būti labiausiai mėgstamu Amerikos fanu.

Paslėpta Valley Ranch Diamond Bottle

Paslėptas slėnio rančas

Tai teisingai – įmonė, kuri jus atnešė į rančą ir keptuvą, ir pavasario sodinimo fontanas užsakė antrą 35 000 dolerių buteliuką, o tai atima socialinę žiniasklaidą. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra retweet @ HVRanch pranešimas apie butelį nuo kovo 10 d. (AKA National Ranch Day) ir gegužės 19 d. Laimėtojas – kuris iš esmės bus Amerikos autorinis atlyginimas asociacijos vardu – bus paskelbtas po kelių savaičių.

Tegu sėkmė būna tavo pusėje.

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...