Štai jūsų galimybė laimėti nemokamą alų per metus … bet tai nebus lengva

Ar perskaitėte šio kūrinio antraštę – tai, kurią anksčiau perskaitėte 47324329 kartus ir patikstate savo akis? Aš žinau, aš žinau. Tačiau prieš tai viską rašau, žinokite tai: “Buscho pasiūlymas, kitaip nei daugelis kitų, apie kuriuos jūs skaitėte, turi filantropinę nugara”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Fall is back and that means orange camo, bet šį kartą su tikslu. Bendradarbiaujant su Nacionaliniu miškų fondu, kiekvieno lauko paketo dalis bus skiriama sodinti medžius. Sužinokite daugiau adresu busch.com/nationalforestfoundation

Busch Beer (@buschbeer) bendrai naudojama žinia

Pasak “Media Post”, “Busch” suteiks jums nemokamą alų visais metais, jei eisi į mišką ir ras vieną iš 10 medalionų, kuriuos jie palieka medžiams visoje šalyje. Tai yra jų darbo su Nacionaliniu miškų fondu dalis, siekiant surinkti pinigus ir informuoti apie mūsų nacionalinių miškų išsaugojimą. Jie taip pat dovanoja 0,01 JAV dolerių savo “Outdoors” alaus pelną nuo rugsėjo mėnesio iki fondo.

Taip, taip, atgal į nemokamą alų, nors. Nuo rugsėjo 18 d. Busch skelbia raktinius žodžius apie 10 medžių vietas savo socialinėse platformose. Pirmasis žmogus, kuris suras bet kurį medalioną ir pasidalins šia naujiena su pasauliu, laimės.

Tai … taip paprasta, kaip tai? Laimingas … medžioklė?


Loading...