Štai kodėl žmonės prašo “Wedgies” “Red Robin”

Apsvarstykite tai, kaip vieną kartą jūs tikitės laukti, kad būtų suteikta Wedgie: tai yra “Red Robin” naujausio mėsainio vardas, o kai jūs užsisakote jį kitam asmeniui, dalis pajamų eina į labdarą.

Taip, bendrovė, kuri atnešė jums alaus miltelių drožles ir įdėjo vaistinių paprikų ant mėsainių ilgą laiką, kol ji tapo madinga, yra visur iš naujo apibrėžti vaistus žmonėms.

Mėsainė, kuri šiandien pasiekia grandinės meniu, patiekiama ant salotų plekšnių krūvos (vadinasi, pavadinimo) ir papildyta guakamoliu, bekonu, pomidoru ir svogūnais. Viso, kas valandų yra 450 kalorijų, palyginti su 1,040 “Red Robin” populiariam “Banzai Burger”, arba “Whiskey River BBQ Burger” – 1,392, todėl tai yra vienas iš prekės ženklo sveikesnių parinkčių užsakymo metu, jei nespausdinsite jį su papildymu po papildymo iš neapdorotų bulvių. Tai protingas laikas, atsižvelgiant į tai, kad “prarasti svorį” išlieka svarbiausia Naujųjų metų rezoliucija, pagal naujausią “Marist” apklausą.

Wedgie Burger

Red Robin

Labdaros komponentas yra daugiau užmokesčio variantą, kuris skatina dovanų kortelių pardavimą. Dabar, praėjus 7 d., Jei aplankysite RedRobin.com / wedgie ir “suteiksite ką nors Wedgie”, AKA atsiųs jam elektroninę dovanų kortelę, kurią jūsų draugas naudoja, norėdamas nusipirkti “Wedgie” mėsainį, dalis pajamų eis į Bičas. Būk “Nice Project”, kuriame pateikiami kūrybingi būdai padėkoti žmonėms, kurie daro pasaulį geresnę vietą (pvz., Gydant vidurinės mokyklos globėją į skydamąją kelionę, kurią jis visada norėjo imtis).

Žinoma, nėra specialios taisyklės, pagal kurią jūs negalite sau leisti sau Wedgie, tada naudokitės iš anksto apmokėtos elektroninės dovanų kortelės, kad galėtumėte nusipirkti pietus, kad galėtumėte mėgautis Burgeriu ir duoti pinigų pinigais. Arba galite pamiršti kelis subtilus patarimus tiems draugams, kurie kitą savaitę nori keistis vėluojančiomis Kalėdinėmis dovanomis, tik tuo atveju, jei jis dar neišsirinko nieko.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...