Tai kodėl Trader Joe bananai kainuoja 19 centų

“Loyal Trader” “Joe” pirkėjai žino, kad parduotuvėje pagaminti praėjimai nėra būtini, kad slaptai kopijuoti bananų krūva atskirai, kad namuose atitiktų tikslią jūsų norimą sumą. TJ savo bananus parduoda atskirai, o kiekvienas iš jų kainuoja tik 19 centų – nesvarbu, kokį metų ar miesto laiką jūs parduotuvėje. Nors tai dažniausiai nuplaunama kaip dar vienas prekybininko “Joe’s” apsipirkimas, iš tikrųjų tai yra labai konkreti priežastis sprendimas – ir įžūlioji senoji ponia Sun City, CA, padėkoti už ją.

Pirmajame “Trader Joe” naujame podcast’e, Inside Trader Joe’s, Pirmininkas ir generalinis direktorius Danas Benas paaiškino, kaip buvo nustatytas kainų žyma, o istorija yra lygių dalių juokinga ir bloga. Tai prasidėjo, kai Bane praleido laiką “Sun City” parduotuvėje, kuri yra netoli senatvės komplekso. Tuo metu bananai buvo parduodami svarais, nes jie yra daugumoje parduotuvių. Bet kadangi “Trader Joe’s” nėra svarstyklių parduotuvėse, bananai buvo pasverti ir supakuoti į sandėlius, tada jie buvo pateikti plastikiniuose maišuose parduotuvėje. Bane sako, kad mažiausi krepšiai buvo keturi ar penkimi, o jūs negalėjote jų tiesiog išsklaidyti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Keletas mano “Faves”, esančių @keepingitrealwithkels cart �� #repost

“Trader Joe’s List” (“@traderjoeslist”) bendrinamas įrašas apie

Vieną dieną Bane pamatė, kad vyresnė ponia eina į ekraną, pažiūrėjau, tada pasuko, nepaliekant jos krepšio. “Tada aš paklausiau jos:” Ma’am, jei jūs neprieštaraujate manimi, aš mačiau, kaip jūs žiūri į bananus, bet nieko nenaudojote savo krepšelyje “, – paaiškino Bėnas podcast’e. “Ir ji man sako:” Sonia, aš negaliu gyventi iki tos ketvirtosios bananos “.

Eek! Šiek tiek pernelyg realus, bet, gerbėjas, jis padarė tai, kad galėtume vienu metu važiuoti vienos bananos sezono metu, nesijaudindami. Taigi, sveikiname jus, bananų ponia. Bane buvo taip nustebinti savo pokštas, kitą dieną bendrovė nusprendė pradėti parduoti bananus atskirai. Nuo to laiko jie buvo parduodami už 19 centų už kiekvieną!

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...