Štai kodėl Trader Joe “Two-Buck Chuck” yra toks pigus

Dviejų dolerių butelis vyno skamba beveik beprotiška, jei tu galvoji apie tai dvi sekundes. Kaip galima pagaminti apie tą pačią kainą kaip ir natrio butelis? Tačiau “Trader Joe” verčia jį dirbti, parduodamas simbolinį “Charles Shaw” vyną arba “Two-Buck Chuck”, už 1,99 Lt plius mokesčius. Taigi, kaip šie daiktai iš tikrųjų tampa pigesni? “Business Insider” sukūrė kai kuriuos kaštus, kad suprastų tai, o tai susiję su auginimu ir žaliavų gamyba.

2002 m. Debiutą vyną pagamino garsios Franzijos šeimos šakelė, kuri daro vyną, kurį žinote ir myliu. Bronco Vynas, kuris daro Charlesą Shawą, auga San Joaquin slėnyje Kalifornijoje, kuris yra pigesnis nei populiarus Napa ir Sonoma, nes temperatūra yra aukštesnė. Ir nors dauguma vynų yra brandinami ąžuolo statinėse, Charlesas Šovas vynas naudoja ąžuolo lustai, kad sumažintų išlaidas.

Antra, vyno gamyba be taros, naudojant mašinas, o ne žmonių darbo jėgą, mažina išlaidas. Kai vynas bus pagamintas, jis bus dedamas į lengvesnius butelius ir kartonines dėžutes nei jūsų tipiškas vynas, siekiant sumažinti siuntimo išlaidas. Galite sužinoti daugiau apie “Charles Shaw” išlaidų mažinimą “Business Insider”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš vis dar negeriu. #traderjoes # 2buckchuck #twobuckchuck

Damonas J. Thomasas (@damonthomasart) bendrai paskelbtas postas

Šie veiksniai derina sukurti vyną, kuris gali parduoti pigiai. Bet tai ne visada veikia; 2013 m. jie turėjo pakelti kainą iki 2,49 dolerių dėl kelių metų blogų pasėlių. Tačiau vis dėlto šie vynai iš tiesų laimėjo apdovanojimus, o “Trader Joe’s” išplėtė savo pigių vyno inventorių, neseniai išleido konservuotus putojančius vynus, kurie kainuoja 4 dolerius už keturių paketų kainą. Kadangi tai, kas vyksta geriau su sausainiu sviestu, nei vynas, kuris nesibaigia banko?

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.