Tai oficialus: “Taco Bell” pridedant “French Fries” į meniu

“Taco Bell” yra pasiruošęs padaryti “Blink-182” lyderį Marką Hoppusą – ir, žinoma, tūkstančius kitų šunų mėgėjams “- svajonės išsipildo su naujais meniu papildais:” Nacho “bulvytės.

Po to, kai paslaptingai atsakė į “Hoppus” raginimą “Twitter”, kad “T-Bell” ir jo konkurento “Del Taco” pasirinkimas yra tikras “Sophie” greito maisto pasirinkimas “(cituoja, kad Taco Bell maisto gerumas buvo geresnis, tačiau jam patiko virti bulves); daugelis klausė, ar Bell pradėtų prekiauti ir bulvytėmis. Piktžolių burritos pasirodė kaip testas Vakarų Virdžinijos parduotuvėse ne ilgai, po kurio atrodė patvirtinti teoriją. Šiandien “Taco Bell” išleido gandas poilsiui, oficialiai paskelbdama naują produktą.

Taco Bell Nacho Fries

Taco Bell

“Nacho Fries” prasideda nuo 1 USD ir pateikiama su ryškiai apelsinų sūrio padažu. Jos gali būti atnaujintos iki aukščiausiojo arba “Bell Grande” statuso (už atitinkamai 2,49 ir ​​3,49 dolerio) ir papildytos jautiena, grietine ir pico de gallo. Ir, žinoma, daugiau sūrio.

Taco Bell Nacho Fries

Taco Bell

Ketvirtadienį, sausio 25 d., Pusė pateks į parduotuves visur, bet jie visada nebus laikomi meniu. Pranešime spaudai Taco Bell sakė, kad jie gali naudotis “ribotą laiką”, tačiau nenurodė, kiek ribotas šis rėmas. Dėl pliuso pusės, bet kas, vykdantis Regina George All-Carb dietą, gali ką nors padaryti pagaliau valgyk Taco Bell.

vaizdas
Ne, Regina, bet sviestas taip pat dirbs. Pamatyti #

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...