Štai “Sneak Peek Inside Pioneer Woman’s New Cookbook”

“Pioneer Woman” gali prekiauti traktorių ratais juodais kulnais, važiuodama iš miesto į šalį, tačiau tai nereiškia, kad jos gyvenimas sulėtėjo – ypač ne pastaraisiais metais. Be to, kad sukūrėte tinklalapį, pagamintą iš namų pavadinimo, kurdami “Walmart” virtuvės reikmenų liniją, atidarę Pawhuskoje restoraną / bendrą parduotuvę, vadovavau veislyne, žaisdami Maisto tinklo parodą (dar nepaisant kvapo?), Ir pradėdamas žurnalą, “PW” šį rudenį išleidžia naują “cookbook”.

Nauja virtuvės knyga vadinama Ateik ir pasiimk, su receptais žmonėms, kurie neturi laiko praleisti valandų per viryklę. Taigi, iš esmės, PW – AKA Ree Drummond – savo paties gyvenime remiasi šia tema. Drummond savo dienoraštyje paskelbė teaserį, tikėdamasis, kad knygoje bus keletas naujų, niekad nepateiktų prieš patiekalų, todėl tai ne tik bus jos didžiausių hitų rehash.

Kiekviena knygos dalis skirta vakarienei blykste, su lankstinukų vakarėlių skyriais, maistu iki 30 minučių, maistui iki 20 minučių. Vienas iš didžiausių laiko taupymo paketų reiškia, kad ši priemiesčio vakarienė – lakštinė viryklė. Savo pranešime Drummondas sako, kad gausu užkandžių ir vakarienių, naudojančių “set-it-and-forget-it” įtaisą, įskaitant savo restorano receptą “The Mercantile”, žinomą queso..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

“Out and Get It” išleidžiamos poros. (Sveiki, Aleksas!) Ladd paėmė galutinę nuotrauką, kuri buvo uždėta ant viršelio, o tai paaiškina mano kvailas akis. Ha Šiandien aš švenčiasi tik apie gatavą recepto knygą, nes manau, kad tu būsi to mylėti, taip pat todėl, kad būtų buvę tikrai nepatogu, jei mano kukurūzų knygos išleidimo data būtų apversta, o iš tikrųjų nebuvo kūrybinė knyga. �� ❤️ (Žiūrėkite daugiau nuotraukų mano profilio nuoroda!)

Ree Drummondas – “Pioneer Woman” (“The Pioneer Woman”) – “The Pioneer Woman”

Šis receptas turėtų būti patikrintas; “Pioneer Woman”, siekdama sukurti geriausią sūrio padažą namuose, buvo įsitikinusi, kad įsimylėjusi vieno restorano versija, beveik prieš dvejus metus lankydama dukrą koledže.

Pioneer Woman Ree Drummond

“Amazon”

“Tai yra bendroji vadinama” Fuego “, ir manau, kad jie įdėjo kažką neteisėto, nes aš negaliu tai suprasti”, – drummondas mums pasakė 2015 m. Pabaigoje. “Jūs perkate jį su pintine ir aš valgiau tai karšta, aš valgė jį kietas, aš jį supjaustėu į griežinėliais ir ištyriau, bandydavau suprasti receptą. Tai geriausias dalykas, kurį kada nors turėjau. “

Drummond taip pat erzino lašišos ir lapinės lapinės vakarienės, huevos rancheros, visų krotinų rūšių ir kas atrodė kaip mėsos kepiniai.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tiesiog apdaila paskutinę keletą mano receptų receptų išeina šį rudenį. Tai vadinama “Come and Get It!” ir nors gali atrodyti, kad birželis yra waaaaaay anksti (haha), aš iš tikrųjų yra gana pavėluotai vakarėliui pagal įprastą recepto knygos terminą. Panašu, kiekvieną kitą rudenį pasirodžiusį receptai greičiausiai bus padaryta, atspausdinta, sujungta, blizga ir paruošta. Dalis mano vėlavimo yra ta, kad aš esu visiškai uždaras procrastinatorius, tačiau kita dalis yra ta, kad aš vis dar galvoju apie naujas receptūras, kurias noriu pridėti! Tam tikru momentu negalėsiu daugiau pridėti … bet kol jis pasirodys spausdintuve, aš tęsiu. ��

Ree Drummondas – “Pioneer Woman” (“The Pioneer Woman”) – “The Pioneer Woman”

“Cookbook” neatitinka parduotuvių iki spalio 24 d., Tačiau mažiau nei per 24 valandas po to, kai Drummond paskelbė savo “teaser”, ši knyga jau pakilo į “Amazon” “Movers And Shakers” knygų kategoriją Nr. 2 (tiesiai už Dr Travis Storko Losing Your Belly Diet) Čia galite užsisakyti kopiją iš anksto.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...