“Thomas” duonos tiesiog atnešė savo geriausią anglų keksinio skonio kada

Iš pradžių mes atradome vaivorykštinio grilio sūrio, tada mes sužinojome, kad “McDonald’s” įveda viską galite valgyti bulvytės, o dabar – nes mes nepakenčiame pakankamai gyvenimo jau anksčiau. “Thomas” Limited Edition Bananų duona “Angliškai kepiniai” atsinaujina mūsų prekybos centrų lentynos. Galbūt per anksti pasakyti tikrai, bet atrodo, kad tai yra geriausia savaitė.

Tai nėra pirmas kartas, kai bananų duona anglinius keksinius pagražina maisto produktų parduotuvės duonos eisenas. “Thomas” taip pat išpranašavo bananų duonos bagelius praeityje ir dabar, kai jie sugrįžta, mes bandome prisiminti, kaip mes turime per vieną pusryčius be jų.

Nors daugelis bananų skonio produktų neatitinka tikro potencialo, “Thomas” anglų keksas, kuriame yra tikras bananų tyrės, kaip jų trečias ingredientas, patenkina savo pažadą pasiūlyti aromatą ir skonį, primenantį faktinę bananų duoną. Išmaišykite šiek tiek žemės riešutų sviesto ar medaus ir graikinių riešutų, jei norite išgauti tikrai išgalvotas, šie muffins iš esmės daro jausmą panašią į pusryčių desertą, o tai visada yra sveikintinas pojūtis.

“Thomas” bananų duona “Angliškai kepiniai” yra prieinama visoje šalyje iki birželio 26 d.

Sekite “Delish” Instagram.

Loading...