Um, mes žiūri žemyn Major Whisky trūkumas barelį

Pasakė vienas iš Airijos viskio renesanso steigėjų Airijos laikai on Antradienis, gėrimų paklausa pasidarė tokia didelė, artimiausioje ateityje greičiausiai žvelgsime į viskio trūkumą.

“Ką mes darome dabar, jūs neparduosite septynerius metus. Taigi, turėsime trūkumų, jei ateinančių šešių ar septynerių metų augimo tempas išliks kumuliaciniu lygiu “, paaiškino 72-asis John Toeling.

Airijos viskių asociacijos atstovas pridūrė:

Mes esame sparčiausiai auganti dvasios kategorija pasaulyje ir siekiame 2020 m. Tikslo. Mes tikimės išlaikyti dvigubą skaitmenį augantį ir diversifikuoti į naujas rinkas, o tai vis labiau svarbu atsižvelgiant į prekybos kliūčių įvedimą.

Nors “Teeling” pardavė savo spirito varykla Japonijos gėrimų milžinei “Suntory” už 2012 m. Artimą 85 milijonus dolerių, nuo to laiko jis atidarė naują įrenginį “tiekti didžiąją salyklo ir grūdų viskį į daugybę naujų prekių ženklų rinkoje” Laikai paaiškina. Jis tikisi, kad taip padėtų išspręsti bet kokius su trūkumais susijusius klausimus.

Norėčiau pasakyti, leiskime plieno save dėl šios sunkumų su kai kurių tequila kadrų, bet atrodo, kad mums taip pat nepavyko. Ar mes turime valgyti savo skausmus? Ar bus valgyti, pirkti viskį, skalauti ir kartoti kitoms kelioms savaitėms, jei kas nors man reikės.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...