[UPDATE] “Alton Brown” išsilieja visą informaciją apie “gerus valgius”

UPDATE: rugsėjo 5 d., 2017 m. 13:36.

Nuo jo pirmojo paslaptingo įrašo beveik prieš metus Altonas Brownas buvo neaiškus su pranešimais apie grąžinimo Geri valgai, jo mėgstamiausias šou, kuris 2012 m. išvyko. Šį savaitgalį, kalbėdamas pop kultūros konferencijoje “Drakonas Con”, “Brown” galiausiai parodė konkrečias detales apie tai, kaip pasirodys pasirodymas.

Pasak Browno, šou – oficialiai pavadintas Grįžti valgyti – bus pusvalandis formatas. Žinoma, jis pateks į “Food Network”, bet bus ir bonuso nufilmuotų filmų nufilmuotų tik internete.

“Mes taip pat fotografuosime papildomas scenos, kurios bus suleidžiamos į kiekvieną laidą transliacijai”, – sakė Brownas minios. “Taigi, jei žiūrėsite internete, pamatysite geresnį pasirodymą.”

Akivaizdu, kad Brownas labai džiaugėsi dalintis naujienomis, sakydamas gerbėjus: “Mes jį grąžinsime, mes jį iš naujo paleisime, mes vėl sugrįšime į grupę!”

Vienintelis trūkumas, Brownas juokavo, yra tai, kad jo demonstracijos grįžimas “Diners”, “Drive-Ins” ir “Dives” turi suplanuoti programavimą nuo 8 valandų per dieną iki 7 su puse … prastas vaikinas.

Jokios oficialios datos nebuvo paskelbtos, tačiau tikimasi, kad šou pirmą kartą pasirodys 2018 m. Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą “Dragon Con”, norėdami išgirsti “Brown” komentarus apie naują pasirodymą.

h / t Kino mišinys

UPDATE: liepos 12 d., 2017 m., 13.00 val.

Maisto tinklas mėgstamiausias maisto mokslininkas ir televizijos laidos vedėjas Altonas Brownas atrodo, kad galų gale jis yra pasiruošęs dulkėms nuo senų kojinių marionetų ir moko mus šiek tiek daugiau apie mūsų mėgstamiausius maisto produktus, Geri valgai.

Paskelbtas su grėsmingu antrašte “Laikas …”, kai kurie iš labiausiai mėgstamų rąstų ir įrankių gali būti matomi tamsiame rūsyje ir padengtos voratinkliu; Visų pirma, liepsnos dengiamas maišymo indas ir rotušerių vištiena, dėvėti kajučių skrybėlę.

Vis dar nėra jokio žodžio tiksliai, kada galime tikėtis Geri valgai grįžti į internetą, bet šis žlugdymas žlugdo, tikimės, kad jis taps šio rudens atgal.

UPDATE: 2016 m. Lapkričio 2 d., 12:10 val.

Jei, kaip ir mes, esate ištikimas populiariosios “Food Network” laidos sekėjas Geri valgai, tada jūs ketinate visiškai apversti.

“Facebook” paskelbtame vaizdo įraše Altonas Brownas kalbėjo apie “pranašišką vaizdo įrašą”, kurį jis parašė Instagram prieš porą savaičių (žr. Žemiau), ir paskelbė, kad “taip, interneto projektas, kurį ketinu išleisti kitais metais, iš esmės yra tęsinys, iki programos, vadinamos Geri valgai kurį maisto tinklu mačiau apie 14 metų. ”

Galbūt svarbiausia pastaba Brownai yra tai, kad jis nori laisvės. Užuot lenkdamas televizijos tinklo vizijai ir pageidavimams, jis labiau norėtų pačiupti į rankas ir ypač norėtų daugiau gerbėjų pasiūlymų temoms aptarti naujoje parodoje.

Mes negalime laukti, kol pamatysime, ką Brownas ateina dabar, nes jis visiškai ir visiškai kontroliuos savo mokslu pagrįstą, visiškai nerdy, ir visiškai įdomų požiūrį į virimą. Geri valgai yra atgal, kūdikis!

vaizdas

ORIGINAL POST: 2016 spalio 19 d. 14.44 val.

Jei internetas mėgsta tai padaryti, tai spekuliuoja. Taigi kiekvieną kartą, kai naujoji gandas nukreipia į internetą, galite statyti kiekvieną teoriją – tiek teisingai, tiek paprastai (neteisingai) – ten viską, kad galėtumėte apmąstyti. Šiuo metu mes išmokome imtis bet kokių nepatvirtintų factoids su druskos grūdu, tačiau šis naujas gali iš tikrųjų turėti tam tikrų nuopelnų. Vienas iš mėgstamiausių virimo laidų gali būti sugrįžtas ir, nors jis vis dar nepatvirtintas, teorijos argumentai yra gana tikėtini.

Maisto tinklo žvaigždė “Alton Brown” populiari šou Geri valgai 2012 m. išvyko į oro erdvę, o nuo to laiko jis daug dėmesio skyrė savo virimo konkurso šou, “Cutthroat” virtuvė. Bet jei šis naujas vaizdo įrašas yra kažkas panašaus, tai gali labai greitai pasikeisti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Manoma, kad mano kandidatas į prezidentus # AB16

“Alton Brown” (“@altonbrown”) paskelbta žinia

“Brown” antradienį paskelbė vaizdo įrašą į “Instagram” sąskaitą, pranešdamas apie savo pertrauką “Cutthroat” virtuvė, ir gando malūnas jau pradeda stengtis, kad tai galėtų reikšti atgimimą Geri valgai, kuri buvo išleista daugiau nei dešimtmetį.

Taigi, kodėl rudas pasiimdamas kvapą Pjūvis? “Siekdama sutelkti savo pastangas į naują internetą, aš turiu didelę įtaką … aš vadinu tai … virimo šou”.

Atsižvelgiant į tai, kad jo vaizdo įrašas buvo nufilmuotas mikrobangų krosnelėje, panašus kameros kampas Geri valgai-ir jis žaidė jį visų rūšių coy (jis baigė vaizdo įrašą su “Kodėl aš sakau jums iš prietaiso viduje, be priežasties”), atrodo, kad jis iš tikrųjų bus parodyti atgal.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Prašau, galėčiau atkreipti jūsų dėmesį?

“Alton Brown” (“@altonbrown”) paskelbta žinia

Sekite “Delish” Instagram.

Atsisiųskite “Delish” app.

Loading...