[UPDATE] Spalio mėn. “Hershey’s And Reese’s Whipped Cream” bus galima įsigyti visame pasaulyje

UPDATE: 2018 m. Rugpjūčio 30 d., 11.55 val.

“Kraft Heinz” oficialiai paskelbė, kad atvyksta du nauji plakti kremai, kurie yra saldainių mėgėjų svajonė. Spalio mėnesį Hershey “Chocolate” ir “Reese” aromatizuoti plakti kremai ateina į maisto prekių parduotuves šalyje. Pasirinkite vietoves jau nešiojate 7 uncijos konteinerius, kurie mažmeninėje prekyboje bus nuo 2,99 iki 3,99 LTL.

Pranešime spaudai, kuriame pranešama apie naujienas, “Kraft” pagamino mus nuotaikingai, draugiškai primindamas apie visus dalykus, susijusius su plakta grietine, įskaitant blynus, vaflius, ledus ir vaisius. Į nemirtingus “Žaliosios dienos” žodžius pažadink mane Rugsėjis baigiasi čia yra plakies grietinėlė.

UPDATE: 2018 m. Liepos 18 d., 12:18 val.

Šie blogi berniukai yra oficialiai pasiekę parduotuves, praneša “Munchies”. Nepaisant to, kad iki šiol jie jau buvo pastebėti “Hy-Vees” viduryje vakaruose, tikimasi, kad greičiausiai jie bus išpjaunami daugumoje didžiųjų mažmenininkų. Gaukite tai, FAM.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kitas sustojimas: mano burna. “Hy-Vee” rado naujus Reese ir Hershey plaktus kremus!

Paskelbta @ candyhunting ”

ORIGINALIOJI ISTORIJA: 2018 m. Birželio 27 d

Cukraus mėgėjams, plakies grietinėlė yra labai svarbus priedas. Tai tampa užkandžiais, kurie jau skanu nuostabių – ledų, pyragų, blynų – į neįprovę šedevrus. Jei sutinkate, jūs ketinate sėdėti už tai: gandas tai, Hershey’s ir Reese’s plakta grietinėlė netrukus pulti lentynos.

Dabar aš nežinau, ką mes padarėme, kad tai nusipelnė, tačiau, pasak maisto “Instagrammer Markie Devo”, jie atvyksta į visus pagrindinius mažmenininkus liepos 3-ąją savaitę. Mes. Yra. Freaking. Išeiti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš girdėjau, kad užkandžių internetinis pasaulis reikalingas taupyti, todėl aš atėjau į gelbėjimo … Puikus pasaulis bangų visada bus apverstas aukštyn kojomis !! “Hershey’s” išleidžia pieno šokoladą ir “Reese” plaktą grietinėlę liepos 3-ąją savaitę ir galės įsigyti visuose didžiuosiuose mažmenininkuose. Jie turi seksualų laiką, parašytą per juos. Kas yra pasiruošęs šiems? Komentaras #hersheys #reeses #newfood #junkfood #sexytime #chocolate #foodie #foodporn #foodreview #candy #snacks #nyeats #foodofny #nyc #oreo #oreos #noms #yum #peanutbutter #macros #diet #heatmeal #cheatsnack # crossfit #foodgasm # f52grams #iseesieats #itsgotsexytimewrittenallover

Pranešimas, kurį naudoja Markie_devo (@ markie_devo)

Įsivaizduokite įprastus įtariamuosius ledus, ty masinius ledus, riešutus, slapukų gabaliukus, vaisius, galbūt gražų maraschino vyšnį, tačiau vietoj to, kad pridėtumėte reguliarų plaktiškumą, galite įdėti pieno šokoladą Hershey arba Reese’s creamy forma. Taip plz.

Daugelis pasisakė į “Instagrammer” maisto įrašo komentarų skyrių, kad viešai pasidalintų savo keikiais. Vienas naujojo papildo gerbėjas pasiūlė praleisti sundae visas kartu ir valgyti juos tiek tiesiai į veidą, tiek mes užsiimame pastabomis.

Vienintelis dalykas, kurį dabar reikia padaryti, yra kantriai laukti su šaukštu ranka. Mes pasiekėme Hershey’ą, kad patvirtintume šias nerealias naujienas, bet dar negavome. Patikrinkite, ar nėra atnaujinimų.

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...