[UPDATE] “Starbucks” tikrino sveikesnius “Frapps” kai kuriuose parduotuvėse

Atnaujinti, 2:06 p. “Starbucks” atstovas spaudai patvirtino “Delish”, kad “Starbucks” šiuo metu išbando naują espreso ir Frappucino gėrimų skonį, kuris leis vartotojams atskiras skonio iš cukraus tuo pačiu mėgaudamiesi tuo pačiu skoniu ir tekstūra “.

Spaudos atstovas tęsė: “Mes pradėjome šį darbą siekdami 25 proc. Sumažinti cukrų 25 proc. Mūsų labiausiai atsipalaidavusių gėrimų … Mes žinome, kad mūsų klientai siekia rasti pusiausvyrą su šaltais, mažiau maloniais gėrimais”.


Originalus įrašas: Pasak “CNN Money”, “Starbucks” išbandė frappuccinas su mažiau kalorijų ir mažiau cukraus. Pranešama, kad ši grandinė veikia maždaug 600 parduotuvių visoje Kalifornijoje, Misūrijoje ir Rhode Islande.

Pavyzdžiui, naujojoje 16-uncijų karamelinio frappo versijoje yra 49 gramai cukraus, o ne įprastuose 67 gramuose. Taip pat yra 370 kalorijų, įprastų 420. “Starbucks” tai gali padaryti, pranešama, kad cukrus yra atskirtas nuo kvapiosios medžiagos. Tai reiškia, kad net jei klientai nori pridėti daugiau skonio savo gėrimams, jiems nereikia didinti cukraus kiekio.

Šios frapps taip pat turi šiek tiek daugiau pieno nei įprasti, kad kompensuotų cukraus ir kalorijų, prarastų aromato pokyčių. Pranešama, kad klientai gauna šias naujas frapps automatiškai (ir tobulas pasaulis, galų gale, nemėgintų skirtumo), kai jie juos užsisakys. “Starbucks rep” pasakė CNN žmonėms “teigiamai reaguoja, todėl mes ir toliau jį išbandome”.

“Delish” kreipėsi į “Starbucks” dėl patvirtinimo patvirtinimo ir atnaujins šį įrašą.


vaizdas
Con Poulos

UŽSISAKYK IŠ ANKSTO Delish virtuvinė knyga, barnesandnoble.com

Loading...